Освічую темряву• 18 июля 2024
Зникли бонусі після безпечнох оплати
Відправила річ безпечною, покупець за нею не прийшов, оплатила повернення. Шафа нарахувала на цю суму бонуси
Минув якийсь час, продала ще річ, виставляють рахунок, хотіла оплатити бонусами, а я їх там нема.
Вони що, дійсні якийсь обмежений час?
Освічую темряву
• 18 июля 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Так, дійсні якийсь час
Жесть. Вони навіть не попереджували, коли я обурювалися що змушена була заплатити..просто сказали мовляв не стресуйте, адже ми вам нарахуємо бонуси на майбутнє.
Липка-прилипка• 18 июля 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Пишіть відповідь на той лист з питанням де мої бонуси, коли вони потрібні?
Освічую темряву
• 18 июля 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Та я написала, але ж відповідь аж завтра буде
СкумбріяП8• 18 июля 2024
Ответ дляОсвічую темряву
3 місяці активні бонуси