ПриснитсяЖЕ• 18 июля 2024
Порадьте нутріціолога або блог про здорове харчування.
Привіт! Потрібно перейти на дієту ( харчуюсь жахливо) , я а не розумію нічого в правильному харчуванні. Як виявилось там " не все так просто". Можете з власного досвіду порадити блог або дієтолога/нутріціолога де можна дізнатись інформацію.
ПриснитсяЖЕ
• 19 июля 2024
Ответ дляLourmel
Вы готовы платить 5тыс за сопровождение нутрициолога?
В приницпе, да. Чтобы разобраться с ’адекватным’ питанием и всеми нюансами для меня нужно много времени и концентрации. Это сложно. Если человек профессионал, и это его работа- проще заплатить