Хочу барабульки• 19 июля 2024

Якшо в чоловіка генітальний герпес, він обов’язково буде і у дружини?

Якшо в одного з партнерів у шлюбі є генітальний герпес, то він рано чи пізно буде і у іншого? Типу лише питання часу і того, як і чи буде він проявлятися?
кураГАЛЯ• 19 июля 2024
От иммунитета

Тирамісу на терасі• 19 июля 2024
ймовірність велика, але залежатиме від імунітету обох
Миссис Буркул• 19 июля 2024
В коханки так 100%
Тирамісу на терасі• 19 июля 2024
але він є майже у всіх, в активній чи неактивній формі, як і герпес 1 типу. так шо уникнути майже неможливо. лише слідкувати за імунітетом своїм (алко, куріння, харчування, режим дня та сну)
90x60x90• 19 июля 2024
Не факт що в іншого партнера його також ж не має ще до шлюбу
Кудесница_с_пургеном• 19 июля 2024
Конечно
автор Хочу барабульки • 19 июля 2024
Ответ для90x60x90
Ого, це настільки поширено? Я от вперше стикнулася. Шість років разом, навіть не знала, що у чоловіка він є. А тут в мене вилізло, і він зізнався, що все життя з ним (
Мальчижка• 19 июля 2024
Ответ дляХочу барабульки
Ох и дэбил, простите, за такое вообще-то голову откручивают
Тільки не про гроші• 19 июля 2024
Почитайте и видео посмотрите. Я буквально недавно смотрела впч.
Конечно заразит. Посмотрите видео их там море видов впч. Выделяют самые опасные онкогенные и другие ге онкогенные.
Я своему говорила говорила что у нас у обоих впч. Под старости лет завёл любовницу. Вы думаете оно ей сказало))) это женщина потом выгребает больше последствий

автор Хочу барабульки • 19 июля 2024
Ответ дляМальчижка
Это и хочется сделать. Не представляете, как я расстроена. А у него даже ноль вины. Говорит, что раз мы вместе, то это было неизбежно
Тільки не про гроші• 19 июля 2024
Ответ дляХочу барабульки
Ну не расстраивайтесь вы так идите к врачу сдавайте анализы. И будете поддерживать своой иммунитет. Обязательно у гинекологу ходить и контролировать. Это чревато для женщин раком шейки матки. Ну у меня есть тоже падло наградило в свое время.
Напланетянка• 19 июля 2024
У моего мужа пару раз в год герпес на попе вылазит. У меня никогда не было ( 10 лет вместе ).
Мальчижка• 19 июля 2024
Ответ дляХочу барабульки
Ужас, меня тоже одно чучело наградило, правда другим, оно знало, что больное и нихрена не сказало, я потом несколько лет лечилась, а потом восстанавливалась от лечения. Автор, не затягивайте, к врачу идите. Просто мужчины не понимают, что для женщин последствия этих болезней гораздо опаснее , чем для них, они могут годами ходить пока яйца до размеров не разнесет, а может и не разнести, тогда им вообще пофиг на это
ШобВам_КакНам• 19 июля 2024
А якщо буває герпес на обличчі (губа) то це інший вид герпесу чим на геніталіях? Зараз у стосунках з чоловіком, у нього буває генітальний герпес, у мене часто на губі, якось і не задумувалась про небезпеку стосунків. А що мені потрібно робити ?
автор Хочу барабульки • 19 июля 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Пишуть, що це різні типи герпесу. На губі буває лише перший тип, а на геніталіях зазвичай другий, але може бути і перший (від орального сексу, наприклад)

З власного досвіду - просто займайтесь захищеним сексом. Під час загострень в нього там - відмовтесь від сексу взагалі. А під час загострень у вас на губі - від поцілунків і орального
Тільки не про гроші• 19 июля 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Так це різні впч їх на скільки пам´ятаю читала видв шосб за 300 і більше
Вельшановна• 19 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
При чем тут ВПЧ, если речь о генитальном герпесе?
Вельшановна• 19 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
К раку шейки матки может привести онкогенный ВПЧ. У автора генитальный герпес. Это разные вирусы
Вельшановна• 19 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
ВПЧ - это совсем другой вирус

90x60x90• 19 июля 2024
Ответ дляХочу барабульки
Вірус герпесу I - II типу дуже розповсюджений, часто протікає безсимптомно.