БлинчикБезСметанки• 19 июля 2024

В кого є додаток WizzAir і купували квитки, зазирніть

У візейра є три категорії пасажирів при купівлі квитків: немовля 0-2, дитина 2-14, дорослий 14+.
Купувала квитки туди-назад для себе і сина. Сину зараз 13 і на момент польоту туди теж ще 13. Але на момент польоту назад йому вже буде 14.
І коли я купувала квитки (це один запит на туди-назад) поставила галочку за сина - дитина 2-14. Тепер додаток не дає можливості навіть зареєструватись на посадку тому що потрібно було вводити сина як дорослий 14+. В додатку не можу знайти опцію як змінити тип пасажира, дає змінювати лише імʼя. Онлайн-бот не розуміє мене і відправляє дзвонити кудись платно в якісь певні години.
Хтось стикався з таким? Як це можна вирішити? Чи можливо вирішити це питання безпосередньо перед польотом на стійці реєстрації? Хвилююсь щоб не зірвалась вся поїздка із-за такої дрібниці (ціна квитка по типу пасажира: дитина і дорослий однакова, тобто питання лише не в тій галочці напроти віку).
Тра Ля Ля• 19 июля 2024
Думаю, никто не будет высчитывать эти дни и проблем не будет
Спілий баклажан• 19 июля 2024
а через що може зірватись поїздка?
автор БлинчикБезСметанки • 19 июля 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Система автоматично рахує. не можу зареєструватись на літак, тому що в рядку ’дата народження’ сина навіть не має можливості вибрати його дату народження по паспорту і скан паспорту розпізнає як ’не розпізнано’. Напевно тому що там має бути дитина від 2 до 14, а з нашою датою це вже буде 14.
автор БлинчикБезСметанки • 19 июля 2024
Ответ дляСпілий баклажан
а через що може зірватись поїздка?
Не зареєструвались на літак
Спілий баклажан• 19 июля 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Не зареєструвались на літак
зареєструєтесь на стійці в аеропорту
у вас же квиток є? є. оплачений? оплачений. різниці у вартості нема? нема. а система звісно не може розпізнати, бо там чітки алгоритми, вона не вміє мислити самостійно
Небоброїдка• 19 июля 2024
Квитки на дітей коштують як на дорослих, повинно бути ок, але краще їм дзвонити
Леди Г• 19 июля 2024
Автор, у меня тоже додаток не работает. Не могу на рейс зарегистрироваться. Сбой глобальный. Будут в аэропорту регистрировать бесплатно, если ничего не наладится.
Тра Ля Ля• 19 июля 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Не зареєструвались на літак
У меня вообще сайт с утра висит, завтра самолёт и тоже зарегистрироваться не могу
автор БлинчикБезСметанки • 20 июля 2024
Ответ дляЛеди Г
Так, був збій. Але я ще до нього з цим стикнулась. Були сьогодні в аеропорту, пообіцяли перед вильотом все зробити
автор БлинчикБезСметанки • 20 июля 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Як Ви? Все добре пройшло? Сіли на літак?