Сама купляю квіти• 19 июля в 14:04
Кто сейчас в Трускавце или Сходнице. Как там с интернетом?
Надо работать там
Новопоштинская• 19 июля в 14:06
Свет выключают, связь пропадает.
Но я не с самой Сходнице, отель в лесу.
Новопоштинская• 19 июля в 14:07
Света нет где-то 4 на 4.
У нас в отеле генератор, все ок, есть вай фай.
А вот связь мобильная плохо
Новопоштинская• 19 июля в 14:08
Трускавец в понедельник был весь в шуме генераторов.
Таксист говорил, что выключают 4 на 4, 2 на 2, когда как
Помидорина• 19 июля в 14:11
Трускавец, у меня мобильный инет, водафон при выключении света не работает, киевстар более менее
Майор Медуза• 19 июля в 14:13
Львівобленерго сьогодні повідомив що світло буде..я в Моршині.світло вже буде постійно. До цього жостко відключали. В дорогих готелях генератори. В квартирах відключали.якщо нема світла- нема нічого.ні зв´язку.ні моб.інету. як на острові. Смс не приходять.нікому не подзвониш
Моршин 1 черга.світло є
Папобус• 19 июля в 14:14
Ответ дляНовопоштинская
Все залежить від того, де будете знаходитись. У нас в домі є Кієвстарівська ’ запитка’, то ми купили павер і два проводи на 9 і 12. Інтерет є завжди тепер, і ноут тягне, не тормозить..
Воля не тягне. Тут радіонетворк проводять, але не дуже задоволені, по відгукам.
Майор Медуза• 19 июля в 16:03
Ответ дляНе прохожу мимо
С каких делов Моршин особенный
Ага..усритесь от зависти
Не прохожу мимо• 19 июля в 16:04
Ответ дляМайор Медуза
Ага..усритесь от зависти
Не дождетесь, я сейчас тоже отдіхаю там где свет не отключают
Позитивна• 19 июля в 18:07
Ответ дляМайор Медуза
Це Моршин
Ага. Вже почалися вимкнення. Львівська область
Майор Медуза• 19 июля в 18:10
Ответ дляПозитивна
В моршині світло є!
Позитивна• 19 июля в 18:12
Ответ дляМайор Медуза
В моршині світло є!
Так групи різні ж... Може в якись і є. вже написали, що почалися вимкнення світла.
Сама купляю квіти
• 20 июля в 10:14
Ответ дляInna_A
Дивлячись де. Зараз в Трускавці, в готелі увесь час є світло та інтернет, працюю
В якому ви готелі?
Сама купляю квіти
• 20 июля в 10:15
Ответ дляНе прохожу мимо
Де? Може і я туди поїду
Не прохожу мимо• 20 июля в 10:18
Ответ дляСама купляю квіти
Де? Може і я туди поїду
Мукачево,знімаємо апартаменти в центрі міста,чому не виключають не знаю