Гигиенишвили• Изменено сегодня в 10:33
Мендель здала таємниці Зеленського в США
Ви вже бачили ітнервью Мендель на телешоу Такера Карлсона в США)
Мендель дала сенсаційне інтеревью на його телешоу та розповіла свою думку, що Зеленський хоче бескінечної війни, бо таким чином грабує Україну, розповіла інсайди про його вживання заборонених препаратів та механізи оплати пропаганди прикоритних блогерів та багато ще чого).
У відео є автодубляж на українську мову в налаштуваннях (тисни на колесико на обирай мову в звуковій доріжці)
Пугачиха• сегодня в 10:33
Її ж з якоюсь метою витягли з нафталіну з цими ’сенсаціями’, невже не зрозуміло
Перловая Кашка• сегодня в 10:34
Типа для нас что то изменится. Они здесь навсегда. А нас заменят индусами
ХуАнита• сегодня в 10:36
Ответ дляЛюблю джаз
продажна с*чка
Вперше з 2022–початку 2023 на фронті — хитка перевага за Україною.
Буде максимально абсурдно, якщо через корупцію, жадібність/кооператив «Династія», бувших чиновниць, тупих людей , яких привів Оп - ми це втратимо.
Мєндєль хтось спонсує
Витрати в Сша, візи, вона тупа як пробка.
І таких тупаків там весь офіс президента.
Мєндєль хтось спонсує
КарамбОлька• сегодня в 10:35
В фильме Служебный роман была классная цитата «Значит хорошие сапоги, нужно брать». Тот вой , который сегодня устраивают ОПшные блогеры, которых подняли по тревоге, оправдывать царя, типо Стерненко и Золкина это лучшая лакмусовая бумажка того, что все, что там сказано это чистая правда. Не хотел смотреть — теперь понял смотреть надо
Гигиенишвили
• сегодня в 10:37
Ответ дляПерловая Кашка
Мендель закликає допомогти досягнути миру та каже, що команда Зеленського знищує Україну зсередини, розповідає інсайди про його тісні зв’язки з рашкою та те, що він розвовідав , що хоче диктатуру та відсутність виборів назавжди
Перловая Кашка• сегодня в 10:36
Ответ дляГигиенишвили
Я ж и говорю,от того что она закликає,для нас ничего не изменится.
Мы как бомжевали,так и будем бомжевать
ХуАнита• сегодня в 10:37
Ответ дляГигиенишвили
А то дивно так? Ватники і регіонали криворіжсткої школи, антимайдан у владі.
СкиниУскачи!• сегодня в 10:37
Ответ дляКарамбОлька
Удалено администрацией...
КарамбОлька• сегодня в 10:37
Ответ дляГигиенишвили
Вы зря недооцениваете зрителей Телемарафона в нашей стране, это те самые идиоты, которы радовались тому, что Зеленский «разрешил» Путина «провести парад», взамен на обмен военнопленными, в итоге и пленных не обменяли
ХуАнита• сегодня в 10:41
Ответ дляГигиенишвили
Це не про допомогу і мир в Україні, це про війну башт Кремля і Башт наших, окремих наших олігархів, які витягнули і спонсують Мендель
Які спонсували Аристовича, Які ведуть бізнес з Міндичем, Богдан туди ж.
Вкидують людям кость
Таракашечка• сегодня в 10:38
Хто така менлель і коли вона пішла, а ще кому вона це все натринділа! Навіть дивитися не буду це лайно, правди там нуль. Допомогла рижому спробувати загнати нас під капітуляцію, не вийде! Сподіваюся, проти нею розпочнуть перевірки про брехню та держзраду!
Гигиенишвили
• сегодня в 10:39
Дуже цікаво почитати коментарі під цим відео громадян США, які формують колективну думку. Самі поширені коментарі вас здивують( є автопереклад в ю тубі коментарів).
Сосиска_Втесте• сегодня в 10:39
Ответ дляХуАнита
Мєндєль хтось спонсує
Яка перевага, дурікі?
Карту діпстейт давно бачили?
Спасу мир• сегодня в 10:39
Мы это знаем и без интервью. Геноцидник, диктатор, вор, мразь, жаждущая вечной войны.
Гигиенишвили
• сегодня в 10:40
Ответ дляТаракашечка
Ви підримаєте політику команди Зеленського?
ХуАнита• сегодня в 10:40
Ответ дляТаракашечка
Пишуть розмовляють два ідіоти з тунельним мисленням. З теоріями змов в припущень, і це робиться спеціально.
Хай би краще Америка за Набу слідкувало, і щоб зливи були повні і доведено до справ в суді.
А не по краплинам зливи для обслуговування окремих башт і структур.
Таракашечка• сегодня в 10:40
Ответ дляГигиенишвили
По війні повністю, по країні є питання
Сосиска_Втесте• сегодня в 10:41
Ответ дляТаракашечка
А зеленому підару буде підозра у держзраді?
За задачу Маріуполя, за розмінований Чонгар , за асфальт. прокладений для кацапів?
Тримбулька• сегодня в 10:41
Ответ дляКарамбОлька
Що заважає зробити обмін найближчим часом?
Стрибну в гречку• сегодня в 10:41
от с@чка крашаная!
сначала тарахтела что у нас лучший през за всю историю, а сейчас что изменилось, что говнишком поливает? не поделились?
ХуАнита• сегодня в 10:41
Ответ дляСосиска_Втесте
Яка перевага, дурікі?
Карту діпстейт давно бачили?
Така
Тактична
Читайте військових.
Тактична
Читайте військових.
Гигиенишвили
• сегодня в 10:42
Ответ дляСпасу мир
Мільйонна аудиторія цього американського телешоу побачила дуже болісні моменти та таємниці команди Зеленського. Це сумно та соромно, але мабуть, вже на часі...
СережкинаЯ• сегодня в 10:42
Ответ дляПугачиха
При чому абсолютно безпідставні звинувачення
ХуАнита• сегодня в 10:42
Ответ дляДа_Я_Така_
Зараз не можу відео відкрити. Вона там англійською вєщає?
Так
Взірець прямо. Ще з Подоляком до війни росіян обслуговували і кидалися на журналістів
Сосиска_Втесте• сегодня в 10:42
Ответ дляХуАнита
Така
Тактична
Читайте військових.
Тактична
Читайте військових.
Я читаю, в мене свої.
Читати ваших барбершоперів мені нецікаво.
Пропагандисти зеленої шляпи мені тех нецікаві.