Нічого вдягти• 20 июля 2024
Якщо вкусив кліщ, які мої дії?
На пляжі знайшла на стопі кліща, буквально трохи його покрутила і він відпав, але був присосаний. Кліщ зовсім маленький, чорний, впав в пісок і я вже знайти його не змогла.
Знаходжусь за кордоном.
Які мої дії повинні бути зараз?
Є маленька червона пляма в місці укусу, на фото видно її.
Дякую
Знаходжусь за кордоном.
Які мої дії повинні бути зараз?
Дякую
Просто красавица• 20 июля 2024
Ответ дляНеправдиша
Тогда это была бы более масштабная проблема, потому что одна самка откладывает более 1000 личинок. И это более 1000 заражений.
Вы отстали от жизни и ничего не знаете. Это реалтно масштабная проблема. Вы были в инфекционним отделении Александр.болтницы в Киеве. Нет? А я была. Лежала в 2022г. В палатах по 7 чел и отделение забито одними лайм болтными. Была в Институте Громашевского. Так вот заведующий сказал, что в связи с теплыми зимами их стало в тысячи раз болтше. Тепло и сухо и их миллионы. И если раньше на 100 был один болтной. То сейчас на 100 один здоровый. Просто нам не рассказывают. Люди вспоминают как было раньше.мол, кусали и ничего. Как раньше уже давно нет. И сейчас надо обязател но пшикаться репеллентами если идешь в лес или на пикник или вообще избегать лесов и полян. Я регуоярно на даче их нахожу.их в траве кучи.причем я делаю обработку травы раз в месяц. Это реалтно массовая проблема.но пока не стоокнешься никто ничего не знает.
Каяспер• 20 июля 2024
Ответ дляНеправдиша
Ви розумієте, що з такою логікою світ має бути завалений кліщами? Багато гине, не знаходить жертви. А от ситуація із заразними таки прогресує дуже швидко, просто цим не цікавляться. В Польщі заразними вважають приблизно кожного третього. Не кожен укус інфікованим викличе лайма. Але остання статистика показала,що якщо минулого року за період до червня було 7 з копійками тисяч випадків хвороби, то цього за той же період 9 з копійками. Позаминулого було в районі 5, якщо добре памятаю.
Просто красавица• 20 июля 2024
Ответ дляkiss fly
сходіть на форум у фб Лайм україна. Там скажуть чому треба пити антибіотик.
Саме так. Там тисячі хворих які не можуть вилікуватися. Тому всі ці розцмні дописи є херня повна. Від лайму дуже важко позбавитися і якщо він перейшов в хронь то це назавжди.
Дочка мала Бореліоз після кліща, притому на кожі не було жодного червого кола. Просто здали аналіз через місяц -а таам, краса. За кордоном вона теж мала кліща-пішли до педіатра, сказали що і как, що мали в анамнезі Бореліоз. Сдали знов аналізи-активної фази не було, кліщ цей був здоровий. направили ще до інфекціоніста, т.к. все рівно троху підвищені антітела М-погранична норма-але то так вже 2 рокі після хвороби. Інфеціоністи кажуть-норм. Также ваші дії-через місяц на імоноглобуліни М та Джи. Досліджувати кліща-немає змислу-він може бути хворим, але вас не заразити.
Нічого вдягти
• 20 июля 2024
Ответ дляskay_ua
Дякую
В понеділок буду у лікаря в своєму місці, бо тут я не зможу потрапити до лікаря, потрібно їхати на сор дуже далеко і не факт, що не скажуть мені просто спостерігати за місцем укусу
Через скільки днів потрібно здати аналіз? 3 тижні?
Мені потрібно зібрати інформацію, щоб йти до лікаря вже з нею, щоб нічого не пропустити
Ответ дляНічого вдягти
Дякую
краще місяц, але якщо буде червоне, припухше-може і через 3 тижні. Зараз здавати аналізи немає ніякого змислу. Антітіла не будуть ще, якщо вас недавно вкусив. Головне не пускати на смотік, бо може бути і скрита перша фаза-як у моєї дитини. не було нічого! жодного признаку. якби ми пропустили-потім вже друга та третя-набагато тяжче лікувати.
Нічого вдягти
• 20 июля 2024
Ответ дляskay_ua
Тобто ви просто здали аналіз, після того, як укусив кліщ?
Ответ дляНічого вдягти
так. Аналіз був позитивний, пили антібіотікі. потім сдавали-утворилися іммоноглобуліни Джі, та М залишалися в погранічній зоні, але вже не були в 10 разів більше норми. Сдавали імуноблот потім розширений, ще в Сінево. інфекціоніст подивалася, сказала все ок. після того вже пройшло 3 роки, дитина ще 2 рази мала кліщів, кожного разу сдавали аналізи-іммоноглобуліни М так само в погранічній зоні. Сдавали і в Україні, і за кордоном-результат однаковий.
Нічого вдягти
• 20 июля 2024
Ответ дляskay_ua
Тобто потрібно здати аналізи на імуноглобуліни М і джі? Це через скільки?
АфродитаПетровна• 20 июля 2024
Мама моєї подруги, була головним лікарем СЕС, так от вона говорила , що якщо вкусив кліщ, не чекайте, в любому випадку пропийте АБ.