Нічого вдягти• 20 июля 2024

Якщо вкусив кліщ, які мої дії?

На пляжі знайшла на стопі кліща, буквально трохи його покрутила і він відпав, але був присосаний. Кліщ зовсім маленький, чорний, впав в пісок і я вже знайти його не змогла.
Знаходжусь за кордоном.
Які мої дії повинні бути зараз?
Є маленька червона пляма в місці укусу, на фото видно її.
Дякую
Просто красавица• 20 июля 2024
Ответ дляНеправдиша
Тогда это была бы более масштабная проблема, потому что одна самка откладывает более 1000 личинок. И это более 1000 заражений.
Вы отстали от жизни и ничего не знаете. Это реалтно масштабная проблема. Вы были в инфекционним отделении Александр.болтницы в Киеве. Нет? А я была. Лежала в 2022г. В палатах по 7 чел и отделение забито одними лайм болтными. Была в Институте Громашевского. Так вот заведующий сказал, что в связи с теплыми зимами их стало в тысячи раз болтше. Тепло и сухо и их миллионы. И если раньше на 100 был один болтной. То сейчас на 100 один здоровый. Просто нам не рассказывают. Люди вспоминают как было раньше.мол, кусали и ничего. Как раньше уже давно нет. И сейчас надо обязател но пшикаться репеллентами если идешь в лес или на пикник или вообще избегать лесов и полян. Я регуоярно на даче их нахожу.их в траве кучи.причем я делаю обработку травы раз в месяц. Это реалтно массовая проблема.но пока не стоокнешься никто ничего не знает.

Каяспер• 20 июля 2024
Ответ дляНеправдиша
Ви розумієте, що з такою логікою світ має бути завалений кліщами? Багато гине, не знаходить жертви. А от ситуація із заразними таки прогресує дуже швидко, просто цим не цікавляться. В Польщі заразними вважають приблизно кожного третього. Не кожен укус інфікованим викличе лайма. Але остання статистика показала,що якщо минулого року за період до червня було 7 з копійками тисяч випадків хвороби, то цього за той же період 9 з копійками. Позаминулого було в районі 5, якщо добре памятаю.
Просто красавица• 20 июля 2024
Ответ дляkiss fly
сходіть на форум у фб Лайм україна. Там скажуть чому треба пити антибіотик.
Саме так. Там тисячі хворих які не можуть вилікуватися. Тому всі ці розцмні дописи є херня повна. Від лайму дуже важко позбавитися і якщо він перейшов в хронь то це назавжди.
skay_ua• 20 июля 2024
Дочка мала Бореліоз після кліща, притому на кожі не було жодного червого кола. Просто здали аналіз через місяц -а таам, краса. За кордоном вона теж мала кліща-пішли до педіатра, сказали що і как, що мали в анамнезі Бореліоз. Сдали знов аналізи-активної фази не було, кліщ цей був здоровий. направили ще до інфекціоніста, т.к. все рівно троху підвищені антітела М-погранична норма-але то так вже 2 рокі після хвороби. Інфеціоністи кажуть-норм. Также ваші дії-через місяц на імоноглобуліни М та Джи. Досліджувати кліща-немає змислу-він може бути хворим, але вас не заразити.
автор Нічого вдягти • 20 июля 2024
Ответ дляskay_ua
Дякую
В понеділок буду у лікаря в своєму місці, бо тут я не зможу потрапити до лікаря, потрібно їхати на сор дуже далеко і не факт, що не скажуть мені просто спостерігати за місцем укусу
Через скільки днів потрібно здати аналіз? 3 тижні?
Мені потрібно зібрати інформацію, щоб йти до лікаря вже з нею, щоб нічого не пропустити
skay_ua• 20 июля 2024
Ответ дляНічого вдягти
Дякую
краще місяц, але якщо буде червоне, припухше-може і через 3 тижні. Зараз здавати аналізи немає ніякого змислу. Антітіла не будуть ще, якщо вас недавно вкусив. Головне не пускати на смотік, бо може бути і скрита перша фаза-як у моєї дитини. не було нічого! жодного признаку. якби ми пропустили-потім вже друга та третя-набагато тяжче лікувати.
автор Нічого вдягти • 20 июля 2024
Ответ дляskay_ua
Тобто ви просто здали аналіз, після того, як укусив кліщ?
skay_ua• 20 июля 2024
Ответ дляНічого вдягти
так. Аналіз був позитивний, пили антібіотікі. потім сдавали-утворилися іммоноглобуліни Джі, та М залишалися в погранічній зоні, але вже не були в 10 разів більше норми. Сдавали імуноблот потім розширений, ще в Сінево. інфекціоніст подивалася, сказала все ок. після того вже пройшло 3 роки, дитина ще 2 рази мала кліщів, кожного разу сдавали аналізи-іммоноглобуліни М так само в погранічній зоні. Сдавали і в Україні, і за кордоном-результат однаковий.
автор Нічого вдягти • 20 июля 2024
Ответ дляskay_ua
Тобто потрібно здати аналізи на імуноглобуліни М і джі? Це через скільки?

АфродитаПетровна• 20 июля 2024
Мама моєї подруги, була головним лікарем СЕС, так от вона говорила , що якщо вкусив кліщ, не чекайте, в любому випадку пропийте АБ.