Кринжова баба• 20 июля 2024
А на вокзалі Львова?
Можна декілька днів тримати речі в камері схову?
Хочемо приїхати, на день орендувати житло відпочити з дороги і потім в тур Карпатами, але речей багато, бо далі будемо їхати закордон, от і прийшла така ідея
ГугелП@лАмался• 20 июля 2024
Я б їх в стрейч заматала. Бо колись лишили, а потім як відкрили, а там одні таракани.
Кринжова баба
• 20 июля 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Дякую за ідею
Фима Собак• 20 июля 2024
Я залишала с 7 вечора до 2 години наступного дня. Думаю,що і на довше можна
Точная копия плова• 20 июля 2024
Але ви враховуйте, що влітку автоматичні камери будуть всі зайняті, лишити зможете тільки дядькам у звичайній, а там вже зважайте на їх перерви, перезмінки й на тривоги (під час тривоги вокзал не працює, персонал перебуває у сховищі)