Перемелица• 20 июля 2024

Max Mara. Як вам якість?

Хто любить/носить одяг цього бренду?
Стрекоза любви• 20 июля 2024
Хороша доволі. Є світер з кашеміру, реглан Макс Мара Вікенд і футболка.

Love_Love_Love_• 20 июля 2024
Якість там шикарна, особливо, пальта.
Також, люблю їх худді і футболки
Капитошечка• 20 июля 2024
Есть вещи этого бренда. Есть полупальто-качество супер ,кашемир.Футболки классные
Задолбулька• 20 июля 2024
Мой любимый бренд, качество супер
долой_лама• 20 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Якість там шикарна, особливо, пальта.
Також, люблю їх худді і футболки
Ох, хуДДі - то любов .
Дайте вподобайок• 20 июля 2024
Есть вещи их из шелка, большинство верхней одежды тоже ММ.
Заставляличка• 20 июля 2024
У мене колись була футболка з довгим рукавом, з прозорого білого натурального шовку з вишивкою під тату. То була бомба! І Пальто демісезонне дуже гарної якості вовна із шовком.

автор Перемелица • 20 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Якість там шикарна, особливо, пальта.
Також, люблю їх худді і футболки
і я мрію пальто і куртку придбати..
Love_Love_Love_• 20 июля 2024
Ответ дляПеремелица
і я мрію пальто і куртку придбати..
Бажаю вам обрати і насолоджуватись
автор Перемелица • 20 июля 2024
Ответ дляЗадолбулька
Мой любимый бренд, качество супер
а як розмірна сітка? повномірна?
Майструю крила• 20 июля 2024
Ответ дляПеремелица
а як розмірна сітка? повномірна?
Не большемерит
Takamaka• 20 июля 2024
Середня. Сьогодні викинула сукню з тонкого льону з бавовною. Колір втрачає і зношується так само, як і речі більш бюджетних марок.
Дайте вподобайок• 20 июля 2024
Ответ дляПеремелица
а як розмірна сітка? повномірна?
Там разные линейки. Курточки это the cube - размер в размер мои. Пальто S Max Mara размер в размер и остальная одежда тоже. А вот пальто из основной линии классическое Мануэлла- я взяла 34 итальянский, самый маленький, хотя можно было так же и 36 в то время как S max Mara и the cube я беру 40 итальянский.
Дайте вподобайок• 20 июля 2024
Худи большемерят. Мне даже хс великоват
Платья, блузки, топы, брюки размер в размер. Это линейка S max mara. Там все эти худи