Свій варік• 20 июля 2024

Київ, порадьте дитячого психолога з адекватною позицією щодо батьків

А не такого, щоб в кожному реченні, в кожній думці, що він доносить, головна ідея - батьки завжди у всьому винні. Бо дитина мала і взагалі - від народження білий аркуш, на якому що хочеш, те й пиши. А батьків дорослі і тому вони ПОВИННІ. Повинні забути про себе, про свої емоції і почуття, про свій час і свої особисті кордони. Хотілося б звернутись до спеціаліста, який має уявлення про таку науку, як генетика, про її вплив на характер і темперамент дитини. Я нічого конкретизувати не хочу, для мене це надто складна тема. Просто прошу поділитися контактами такого спеціаліста. Дитині 9 років. Дякую.
Я_з_Франека• 20 июля 2024
Авторе, психологу взагалі заборонено мати ’свою позицію’. Ціль його роботи, допомогти клієнту визначитися із власною позицією, якою б вона не була. Розумієте? Нема правильних і неправильних, важливо знайти саме вашу .

Василина Семеніч• 20 июля 2024
Тобто ви хочете, шоб вас консультували не з огляду на сучасну психологічну теорію та практику, а плекали ваші ілюзії та подарували основу для самовиправдань, зняли з вас відповідальність за ваші, як дорослого, вчинки по відношенню до дитини. Пошукайте таролога, астролога, щось таке. Вони часто говорять клієнту саме те, що той хоче почути. Але дитяча і сімейна психологія до цього відношення не має.
Vitamina1407• 20 июля 2024
Зайдіть на сторінку у фб Гештальт-сообщество Украины. Там напишіть свой запит,бюджет та психологи самі вам відпишуться.
Я там знайшла свого терапевта. Дитячі специ там теж є
Пусин Кукин• 20 июля 2024
Автор, как мама уже взрослого сына, ищущая психологов ребенку лет с 5, скажу так. Да генетика , характер...это все то что подключала лет с трёх ребенка. Да это влияет. Но сейчас спустя 20 лет , я вижу со стороны как на генетику и характер наложились наши ошибки как родителей. Просто в то время мы не понимали где косяки. Ну.... ребенок вырос, сложный, хрупкие отношения поддерживаем. Главное в моем случае было отпустить в определенное время. Как самостоятельную личность , которая сама принимает решение, но с моей поддержкой по его просьбе.
автор Свій варік • 20 июля 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
В психології, як і в багатьох інших сферах, є ’тренди’. Популярний нині тренд у всьому звинувачувати батьків має запит і психологи на цьому вдало грають. Я не підтримую цей тренд. Він хибний і це згодом стане ясно, так само, як оскаржили і розкритикували багато порад, прийомів і постулатів Бенджаміна Спока (а в його часи вони ж були дуже популярні). Те минуло. І це мине.
Стопясят раз обсуждала• 20 июля 2024
обожаю людей, которые способны выкроить себе такие специфические выводы из того, что сейчас ’толкают’ современные детские психологи. ну они ж вообще другое говорят. автор, если вы будете натягивать сову на глобус с тем же упорством - вам ни один психолог не поможет и можете уже начинать гуглить о подростковой депрессии
Стопясят раз обсуждала• 20 июля 2024
Ответ дляСвій варік
нет такого тренда, ну вот шо вы сочиняете???
они говорят ’за отношения взрослый - ребенок’ несет ответственность... бинго, взрослый! это вааааще не то же самое, что ’взрослый всегда виноват’
автор Свій варік • 20 июля 2024
Ответ дляVitamina1407
Дякую
автор Свій варік • 20 июля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Не бачу логіки. Якщо дорослий несе відповідальність, логічно, що якщо є сканощі, або щось пішло не так, то він винен. Щось він зробив неправильно.

Стопясят раз обсуждала• 20 июля 2024
Ответ дляСвій варік
ні, винен не обовʼязково він. бо є ще стопятсот факторів в житті дитини, крім цього дорослого. і чим дитина старше - тим цих факторів більше. а от за те як мати справу з тією чи іншою ситуацією, як з неі виходити чи як з нею жити - це відповідальність дорослого. а не генетики блін
Стопясят раз обсуждала• 20 июля 2024
якщо ваш звичний формат спілкування з дитиною - це крик, погрози і тд і дитина від цього вся на нервах і звісно не слухається - то це ви винні.
а якщо вона зламала ногу, то ви скоріш за все не винні (якщо тільки ви ій в цьому не допомогли), але відповідальні за те, щоб накласти їй гіпс
це все ж таки різне
автор Свій варік • 20 июля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
це все ж таки різне
А якщо для того, щоб дитина не зламала ногу, потрібно кричати? Бо всі інші способи переконання вже були використані. Що мають обрати батьки? Все одно не кричати, щоб не ламати дитину, і нехай ламає ногу? Кричати все ж? Що?
Мария -902b• 20 июля 2024
В мене раніше були проблеми з дитиною, водила до психологів/неврологів/психіатрів і нічого не змінювалось. Зміни почались тоді, коли до психолога пішла я
Стопясят раз обсуждала• 20 июля 2024
Ответ дляСвій варік
ви кричите лише в критичних для життя і здоровʼя ситуаціях?) тільки чесно
автор Свій варік • 20 июля 2024
Ответ дляМария -902b
Проблеми з дитиною не тільки в мене. У дитини проблеми з іншими дітьми. Очевидно, справа не в мені. Як мені прийняти мою дитину такою, як вона є, я знаю. Хотілося б якось зробити так, щоб її могло і суспільство прийняти.
Мария -902b• 20 июля 2024
Ответ дляСвій варік
В моєї дитини були проблеми зі всіма абсолютно. І зміни почались тільки як я почала працювати з психологом
автор Свій варік • 20 июля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Також в ситуаціях, коли дитина робить щось назло і не реагує на спокійні прохання це не робити. Смикає кота за хвоста. Псує меблі або інші речі навмисно. Не хоче чистити зуби ніколи. Не дає хворому члену родини спокійно полежати/відпочити. Це все наче не загрожує життю чи здоров´ю.
Стопясят раз обсуждала• 20 июля 2024
Ответ дляСвій варік
так, тому в цих ситуаціях винні ви і ви нікуди не зрушите (в кращу сторону, бо в гіршу воно і саме чудово котиться), доки не приймете відповідальність на себе.
вибачте, але ви вже вкрай дитину дістали, якщо вона таке робить
автор Свій варік • 20 июля 2024
Ответ дляМария -902b
Тобто вам довелось змінитись?

Мария -902b• 20 июля 2024
Ответ дляСвій варік
Тобто вам довелось змінитись?
Я ж про це і кажу, коли змінилась я, автоматично змінилась дитина
автор Свій варік • 20 июля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Тобто? Дитина з самого раннього віку не терпіла, щоб хтось лежав чи сидів спокійно. Навіть якщо людина хворіє і їй погано. Чим її дістали?
автор Свій варік • 20 июля 2024
Ответ дляМария -902b
А у вас не було проблем з іншими людьми? Ви були нормально інтегровані в суспільство, у вас були гарні відносини з усіма, все вас в житті задовольняло?
Стопясят раз обсуждала• 20 июля 2024
Ответ дляСвій варік
вам краще видно чим ви іі дістали. я кажу виключно з ваших слів про те, що дитина робить. це поведінка дістатоі до печінок дитини. я вам дуже співчуваю, але дитині співчуваю в 10 раз більше, бо ій ніде від вас дітись, а ви не бачите звязку між вашою поведінкою і станом дитини
Мария -902b• 20 июля 2024
Ответ дляСвій варік
Ні, проблем з іншими не було. Йшла до психолога тільки через сина.
Він в мене взагалі некерований був, якраз пішов в перший клас-бився, прогулював школу, постійно мене в школу викликали. Його вся школа знала, так чудив. І в тій паніці я його і до невролога і до психіатра, де ми тільки не були...
автор Свій варік • 20 июля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Це якась маячня - те що ви пишете. Дитина росте в повній благополучнвюій родині, де їй приділяють увагу. Так, існують заборони, які практикують, будь-які адекватні батьки. Чомусь у інших дітей ці заборони не призводять до такої поведінки. Якщо слідувати вашій логіці, то і вбивцю, і маніяка можна виправдати - очевидно, їх в дитинстві хтось дуже дістав.
автор Свій варік • 20 июля 2024
Ответ дляМария -902b
І як ви змінились?
Мария -902b• 20 июля 2024
Ответ дляСвій варік
І як ви змінились?
Поступово почала розуміти його, чому він так себе поводить, дала йому те, що йому не вистачало в стосунках зі мною. Навіть вчителі питали, що я зробила, що він так кардинально змінився. Але це не за один день, це все поступово було.
автор Свій варік • 20 июля 2024
Ответ дляМария -902b
Поділіться, будь ласка - що ви йому дали?
Мария -902b• 20 июля 2024
Ответ дляСвій варік
Що саме Вас цікавить?
Стопясят раз обсуждала• 20 июля 2024
Ответ дляСвій варік
у дітей, які піддавались систематичному психічному та іншому насиллю в дитинстві переважно 2 шляхи - агресія назовні (не обовʼязково прям вбивцею буде, а от імовірність що постукуватиме дружину і дітей цілком реальна) або аутоагресія - наркоманія/пияцтво/ігри/спроби самогубства ...
вибирайте яке майбутнє хоче для своєі дитини ’повна благополучна родина’