Та прям багіня• 20 июля 2024
Шукаю репетитора з хімії 7 клас
Шукаю репетитора з хімії для сина. Цікавить онлайн формат.
Дякую
Їжак в панчохах• 20 июля 2024
Якщо цікаво, можу запропонувати студентку медичного ВУЗу (закінчила 2-й курс)
Та прям багіня
• 20 июля 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Ні. Дякую. Вважаю, що потрібен вчитель.
Та прям багіня
• 20 июля 2024
Ответ дляЩира українка
Хімія ж тільки починається. Як у нього з математикою? Яка мета?
З математикою дуже добре. Ми не в Україні. На онлайн уроки в укр школі не встигає. Потрібно все з нуля
#хімія
Хімія це легко!
#Репетитор з хімії
📑 Погані оцінки в школі, небажання вивчати предмет - типові ознаки НЕРОЗУМІННЯ учнем науки.
👩🎓 Коли учень розуміє предмет, то з´являється мотивація і бажання у вивченні.
МЕТА МОЇХ УРОКІВ -довести, що хімія ПРОСТА і ЦІКАВА, тоді дитина сама захоче вивчати предмет і буде робити це із задоволенням.
💥 Проводжу ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ для кращого розуміння тем учнем.
💥 Практикуючий вчитель з досвідом роботи 20 років.
💥 Викладаю в ліцеї і університеті.
💥 Підготую до ЗНО або НМТ, підтягну зі шкільної програми, підготую до міжнародних олімпіад та до ВСТУПУ у міжнародні університети.
💥 99% гарних рекомендацій.
Моя робота + старання учня = 100% результат.
ПРОСТО. ЛЕГКО. ШВИДКО.
Хімія це легко!
#Репетитор з хімії
💥 Викладаю в ліцеї і університеті.
💥 99% гарних рекомендацій.
ПРОСТО. ЛЕГКО. ШВИДКО.