Перемелица• Изменено сегодня в 10:01

Лікар освіта

Донька. Спочатку хотіла на іноз мови і я теж хочу досі, є здібності. Тепер каже, що треба якусь реальну професію, лікар. Хімія не подобається, біологія дуже. Але на якого конкретно лікаря не знає ще. Може окуліст, але самої мінус 7. Що можна порадити, краще все ж іноз мови чи лікар? І який краще?
Княгиня пітьми• сегодня в 10:02
Там хімія 3 курси
Загальна медицина 6 років
Інтернатура 2-3
автор Перемелица • сегодня в 10:02
Ответ дляКнягиня пітьми
Там хімія 3 курси
Загальна медицина 6 років
Інтернатура 2-3
Ого....
Фоточки нема• сегодня в 10:03
Якась професія, крім просто іноземної, шалений плюс. Спеціалізацію більшість лікарів отримують аж в інтернатурі,тому спеціалізацію вибрати встигне. Але хімія, біологія потрвбні
Княгиня пітьми• сегодня в 10:03
Ответ дляПеремелица
Ого....
Якщо ’ого’ то точно не варто
Три Кроки ще ,після яких можна вилетіти з університету
Allemagne• сегодня в 10:04
Нужна профессия, а языки можно и так выучить.
автор Перемелица • сегодня в 10:04
Ответ дляФоточки нема
Зрозуміла, дякую!
автор Перемелица • сегодня в 10:05
Ответ дляAllemagne
Зрозуміло що на іноз мови на викладача...Тобто робота теж буде як не в школі, то на курсах різних.
Кукарачка• сегодня в 10:05
Ответ дляКнягиня пітьми
Якщо ’ого’ то точно не варто
Це ж мамі ’ого’, а донька може хотіти.
Мене не лякали 6 років навчання + інтернатура, а іншим було ’ого’
автор Перемелица • сегодня в 10:05
Ответ дляКукарачка
Це ж мамі ’ого’, а донька може хотіти.
А який ви лікар?
Княгиня пітьми• сегодня в 10:06
Ответ дляКукарачка
Це ж мамі ’ого’, а донька може хотіти.
Так мама б тоді не запитувала
Кукарачка• сегодня в 10:07
Ответ дляПеремелица
А який ви лікар?
Психіатр, з 2023 р ще лікар фізичної і реабілітаційної медицини
Allemagne• сегодня в 10:07
Ответ дляПеремелица
Мой вам совет - пластическая хирургия + хорошие языковые курсы с хорошим сертификатом.
автор Перемелица • сегодня в 10:07
Ответ дляКукарачка
Дякую, нічого собі, ви молодець!
автор Перемелица • сегодня в 10:08
Ответ дляAllemagne
Та це ідеально. Та донька вже й так англ мову майже вільно знає
Кукарачка• сегодня в 10:13
Ответ дляПеремелица
Дякую, нічого собі, ви молодець!
Дякую) Я в Сумах, лікарів не вистачає, тому так. Але мені і нова спеціальність теж подобається.

А тому, хто вже фіолетових тіток наставив, хочу додати, що до 2024 я працювала на кордоні і на чергуваннях надавала допомогу пораненим, як і лікарі інших спеціальностей, якщо вас дивує, що лікар може уміти і розуміти багато чого
Нашли в капусте• сегодня в 10:10
Ответ дляКнягиня пітьми
Якщо ’ого’ то точно не варто
Ну це вже треба бути зовсім тупим щоб не здати кроки
Нашли в капусте• сегодня в 10:11
Ответ дляAllemagne
Горня капучіно• сегодня в 10:12
Ответ дляПеремелица
Покажите ей объявления частных школ, о поиске учителей английского. Как раз нужны молодые педагоги. В хорошей школе зарплата от 80 тысяч. Если нравится эта сфера и есть желание работать с детьми, то на учителя выучиться проще, быстрее и практически все учаться на бюджете.
Нашли в капусте• сегодня в 10:12
Ответ дляПеремелица
Діло за малим - пластична хірургія
Горня капучіно• сегодня в 10:13
Ответ дляНашли в капусте
Діло за малим - пластична хірургія
Та да, на трёхмесячные курсы и пару мастер классов, и вуаля, ты пластический хирург с мировым именем и зарплатой в миллион
Доль Чекомбана• сегодня в 10:15
Ответ дляПеремелица
Ого....
Отож
Нашли в капусте• сегодня в 10:15
Ответ дляГорня капучіно
І з допуском до операційного столу в будь якій країні світу
Наодинцi• сегодня в 10:17
Если в принципе потянет медвуз, то лучше на врача
Нашли в капусте• сегодня в 10:17
Автор , хоче нехай йде - унікальна можливість зараз і не дуже розумним отримати диплом лікаря - пороги зно в медичний на дні , з вузу для кращих став смітником
Доль Чекомбана• сегодня в 10:17
Ответ дляAllemagne
Со зрением минус 7
Нашли в капусте• сегодня в 10:17
Ответ дляДоль Чекомбана
Со зрением минус 7
Там в пропозиції все відірване від життя
Княгиня пітьми• сегодня в 10:18
Ответ дляНашли в капусте
Цього року не здали перший крок стоматологи 3 курс в одному з університетів
Нашли в капусте• сегодня в 10:19
Ответ дляКнягиня пітьми
Стоматологи завжди відрізнялися супер інтелектом і бажанням навчатися
А крок - смішний іспит
Allemagne• сегодня в 10:19
Ответ дляДоль Чекомбана
Со зрением минус 7
Вы с 19 века пишете? А у нас уже есть лазерная коррекция. Погуглите
Доль Чекомбана• сегодня в 10:20
Ответ дляAllemagne
Да, есть. НО погуглите тоже- не всем это можно