БоХатая• 21 июля 2024
Прогнозування зниження репродуктивних можливостей
Привіт! Дівчата, хто у цьому розуміється поясніть, будь ласка, як по аналізам ФСГ/АМГ та лютеїнізуючому гормону можна зрозуміти коли буде зниження рівня АМГ і відповідно стане складніше завагітніти.
Гінеколог дивлячись на аналізи просто сказала, що все ок. Але читала якось допис де дівчина казала, що високий рівень ФСГ показує майбутнє зниження оваріального резерву. Це правда?
Дякую!
Бешене сарі• 21 июля 2024
Это коррелируется с возрастом. Один и тот же АМГ в 25 лет и в 35 лет имеет разный прогноз.
Должен быть больше 1, условно. Но единица в 25 это чп, а в 35 более-менее.
Тут как тут• 21 июля 2024
Ну не зря если есть симптомы предклимакса нужно сдать фсг, если высокий то это он и есть.
БоХатая
• 21 июля 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Сходіть до Пащенко Ірини в Амеду на ЖК Софії , якщо Київ
Дякую!
Це саме репродуктолог, так?
БоХатая
• 21 июля 2024
Ответ дляТут как тут
В мене ФСГ - 9,7. Гінеколог каже норм, а матеріал в інтернеті, що високоватий.
Не розумію де вірні референтні значення на які можна орієнтуватися
Тетяна3007• 21 июля 2024
ФСГ 9,7 - це ще не критично, але головне, щоб вище не підіймався. АМГ можна не здавати, на УЗД видно кількість ваших фолікулів. От вона якраз корелює з АМГ. Тому можна зробити УЗД і АМГ здавати не обовʼязково. Так мені репродуктолог сказала
БоХатая
• 21 июля 2024
Ответ дляТетяна3007
Дякую, зрозуміла, піду тоді до репродуктолога та на узі. Бо мені вже 30, треба розуміти скільки часу ще залишилось для народження дитини
Аноним ФЕЯ• 21 июля 2024
Ответ дляБоХатая
Дякую!
Це саме репродуктолог, так?
Ну я не знаю як це називається, але всі мої дівчата з питаннями завагітніти звертались до неї. І в усіх є діти тепер. Мені вона єдина поставила діагноз теж. Але в мене вже дитина є, мені треба було зрозуміти що зі мною