муха в кедах• 21 июля 2024

Кохання із головою сільради. Як не боятись публічності, якщо дуже соромлюсь?

Так як мій чоловік відома і авторитетна особа, нас часто переслідують папарацці, фанати.
Ми не можемо вийти в супермаркет, камери всюди.
Я не зовсім звикла ще, але чоловіка кохаю і кидати не збираюсь
Бокс-орун• 21 июля 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Так сільськорадівець без фанатів, то чоловік з фанатами
Я так зрозуміла, що чоловік - голова сільради з фанатами. Чи це два різних чоловіка?

Оцененная• 21 июля 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Вам нужно скооперироваться с этим троллем и спросить как действовать дальше

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3489050
Один и тот же почерк