муха в кедах• 21 июля 2024
Кохання із головою сільради. Як не боятись публічності, якщо дуже соромлюсь?
Так як мій чоловік відома і авторитетна особа, нас часто переслідують папарацці, фанати.
Ми не можемо вийти в супермаркет, камери всюди.
Я не зовсім звикла ще, але чоловіка кохаю і кидати не збираюсь
Love_Love_Love_• 21 июля 2024
Адміни, ну в правилах ж є бан за флуд. Скільки можна. Тошнить вже від цього тупізму
Козяка-маляка• 21 июля 2024
Вам нужно скооперироваться с этим троллем и спросить как действовать дальше
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3489050
Нічна ненажера• 21 июля 2024
Папарацы в кирзовых сапогах гавно за коровником месят, ждут пока вы к колодцу за водой пойдете?
муха в кедах
• 21 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
хахаха, тобто те, що пишете ви у кожній темі - не флуд?
скаргу відправила, якщо що
Пффф 100%• 21 июля 2024
Ответ длямуха в кедах
скаргу відправила, якщо що
Оу, батл тролей. От це вже цікаво
СМСница• 21 июля 2024
Ответ дляБокс-орун
Фанати голови сільради? Папарацці? Це що за село?)))
Голлівуд
Как нефиг делать• 21 июля 2024
села бывают разные. У нас в детстве была дача, это ЗП область, там богатые сельчане, теплицы, балаганы, помидорами торговали семьями. И санта барбары местные были, и битвы экстрасенсов, и криминальные разборки и что хошь.
ротцвеники• 21 июля 2024
А якщо побачить Степанівна з Василівною , то все хана . Буде знати все СЕЛО .
Как нефиг делать• 21 июля 2024
село якщо велике, тисяч на 2-3 жителів, там і школи, і магазини, і кіно і доміно.
Бокс-орун• 21 июля 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Серйозно? І фанати голови сільради були?
Мадам Тю-лю-лю• 21 июля 2024
Ответ дляБокс-орун
Кончазаспа
Как нефиг делать• 21 июля 2024
А, ще свині розводили, винороби, ну і помідори, синенькі. Добре жили.
Как нефиг делать• 21 июля 2024
Ответ дляБокс-орун
ні, але продавчині крутили романи з мужиками, й були драки за дівчат.
Простецкая• 21 июля 2024
Ответ длямуха в кедах
скаргу відправила, якщо що
Так тошнить що аж несподівано забігла до вас у тему))
Бокс-орун• 21 июля 2024
Ответ длямуха в кедах
скаргу відправила, якщо що
Зізнавайтесь, що за село
муха в кедах
• 21 июля 2024
Ответ дляПростецкая
аякже
ти глянь яка
ОхиИВздохи• 21 июля 2024
Ответ дляБокс-орун
Козин?
Воленс-неволенс• 21 июля 2024
Ответ длямуха в кедах
скаргу відправила, якщо що
на что вы отправили жалобу?
вы серьезно считаете вашу выдумку правдоподобной?
Сумчатая кошка• 21 июля 2024
Я не зрозуміла, кохання з головою с/р, з чоловіком, проблема в чому? В тому, що ви не можете кохатися з головою с/р щоб вас не спалили папарацці, чи у чому?
Жінка з перцем• 21 июля 2024
В нас секретарка гуляє з головою, при наявності дружини і не соромиться, а тут ви🙃Зайдіть в обідню перерву, трахніть його в кабінеті і нехай все село знає як ви сильно його кохаєте
Бокс-орун• 21 июля 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
на что вы отправили жалобу?
Зате смішно
Фанати голови сільради - оце фантазія)
Сумчатая кошка• 21 июля 2024
Ответ дляБокс-орун
Так сільськорадівець без фанатів, то чоловік з фанатами