АяВсёЗнаю• 21 июля 2024

Хочу уехать, а вы?

Картина « Хочу уехать за границу» .
На циголках• 21 июля 2024
Это картина ,,Повернулась´´

автор АяВсёЗнаю • 21 июля 2024
Ответ дляНа циголках
Это картина ,,Повернулась´´
Так она ж стоит и смотрит за забор
Перемелица• 21 июля 2024
Ми виїхали
На циголках• 21 июля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Так она ж стоит и смотрит за забор
И что?
Залетна Я тут• 21 июля 2024
И я хочу
Ашотакоя• 21 июля 2024
хочу
ЖивунаБагамах• 21 июля 2024
Из серии сама придумала сама поражала
Умничка-помощничка• 21 июля 2024
Вам никогда не уехать из Росиси.
автор АяВсёЗнаю • 21 июля 2024
Эта картина мне напоминает наших женщин, которые собрали все в торбу, всю их жизнь , стоят и смотрят на Германию, не решившись сделать этот шаг . Забор - это граница Украины

Сумка з негодою• 21 июля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
А в Киеве что не так?
Посудомойка• 21 июля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Всі виїхали, хто хотів, і зараз можна, я не хочу і ніколи не хотіла жити за кордоном
Леся Українка• 21 июля 2024
Тільки якщо на відпочинок ! То я теж хочу
короткопамятна• 21 июля 2024
А мы приехать из заграницы
Цукрові вишні• 21 июля 2024
Нет.
Вернулась.
Может, была бы моложе, с более универсальным образованием...
А так, в клининге или присмотре не хочу пахать
МЧСница• 21 июля 2024
Хочу, чтобы в Украине все наладилось. Да будет так 🫶
Леся Українка• 21 июля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
А мені нагадує бідних жінок наших в Європі , яким приходиться працювати прибиральницями і тд .
Жінки в Україні зовсім не так виглядають , оглянуться - манікюри, гарний одяг , без сивини , укладки, кава в руці і сумка макйкл корс
Прокачую сідниці• 21 июля 2024
Я теж хочу, вперше за три роки. Мій оптимізм і віра в майбутнє тут, тануть, неначе морозиво в спеку. Зараз розглядаю країни, куди можна поїхати, хочеться зникнути та не бачити того піз..ца, що робиться.
parele• 21 июля 2024
Не хочу.
Я не тону• 21 июля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Так она ж стоит и смотрит за забор
манько, манько....

автор АяВсёЗнаю • 21 июля 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Хай Бог допомагає. Їдьте в Германію
Первая ласточка инфляции• 21 июля 2024
Уехали. Пока
Борщик• 21 июля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Так она ж стоит и смотрит за забор
Авторіца, коли прилетить в твій дім будемо сміятися, як ти збираєшся їхати. Дурна тема, дурний автор.
Я не тону• 21 июля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
а мені - зібрали українки продажних маньок-шмоньок, котрі за зелупенські копійки тут трудяться, в торбу, стоять і дивляться, куди цю зеленосилосну нечисть закинути, щоб назад не вернулась і під парканом не смерділа. А паркан - то кордон з росією. Як тобі, манько, таке?
Прокачую сідниці• 21 июля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Хай Бог допомагає. Їдьте в Германію
Та ні Німеччину якраз не розглядаю, мови не знаю, скоріш за все, то буде англомовна країна. Я не за виплатами, себе знайду, але те, що перестала вірити в Україну, дуже гнітить.
Счастье_же_вот_оно• 21 июля 2024
НЕТ НЕТ НЕТ ...........Дома в сто раз лучше
Чарочка діда• 21 июля 2024
Ответ длякороткопамятна
А мы приехать из заграницы
І ми.
Я не тону• 21 июля 2024
Ответ дляЛеся Українка
ага. бачила я тих ’бідних’ сьогодні на пляжах Хелю
автор АяВсёЗнаю • 21 июля 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Так це Велика Британія , чи Америка, Канада. Америка і Велика Британія тяжко попасти .
Я не тону• 21 июля 2024
Ответ дляБорщик
так то ж зебот з погонялом манька, не впізнали? нове замовлення взяла від дєрмаків
Я не тону• 21 июля 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
маню, головне. в клонах не заплутайся