Залатавая• 22 июля 2024
Покупалась на річці, чоловік влаштував скандал
Чоловік військовий
Я поїхала в село з подругою,там участок,не була 5 років, хотіла глянути,що да як,покупались в річці.
Чоловік влаштував скандал, що типу війна а я по річкам купаюсь, розважаюсь там
Тепер не розмовляє зі мною.
Я не відчуваю себе винною.
Та ще й вдома на тиждень воду вимкнули,купалась в тазіках.
Задовбалась вже виправловуватись,нічого взагалі не хочу писати.
Але розумію,що йому там тяжко,і як підтримати не знаю.
Хоча сам в озері купався,і виходить типу йому можна мені ні,дитячий садок якийся
Тепер не розмовляє зі мною.
Я не відчуваю себе винною.
ВЫВсеВрете• 22 июля 2024
Ответ дляD_A_V
я недавно был на озере- там чего только не видел, там даже никого не стесняются- набухались- один трахал женщину- трусы развязались- собрать никак не мог;
в другой компании- просто при муже прям в компании жену ждругой чувак пробовал трахнуть в воде
на фоне того, что вытворяют - ясно что он не доволен
более того -не известно что сделает если что-то было, а оно часто и не утаить- только глупышки думают что круто шифруются
Где такой кошмар?
Мальчижка• 22 июля 2024
Ответ дляD_A_V
Ваше окружение характеризует больше вас
Автор тут причем?
Тарабарщина• 22 июля 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Старческие эротические фантазии одинокого холостяка...
Не поверите, но мы когда-то на море наблюдали такую картину, рядом отдыхала компания, муж уснул, жена пошла с его другом купаться, ну и не только купаться. Причём я видимо отсталая, даже не догадалась бы😀 зато все парни из нашей компании сразу поняли, потом это ещё и подтвердилось, этот друг потерял плавки в море пока сексом занимались😀
Вподобайден• 22 июля 2024
Доречі,були на озері у суботу та неділю. Неподалік відпочивали військові.Поводились не найкращим чином.
Ананомчикус• 22 июля 2024
Ответ дляD_A_V
Аквамени нападають
Залатавая
• 22 июля 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
А как он узнал, что вы купались,? По запаху?
Скинула фото річки,я не бачила нічого тут такого
Залатавая
• 22 июля 2024
Ответ дляD_A_V
Перший раз таке чую,і ніколи такого не бачила.
Всі культурно відпочивають
Залатавая
• 22 июля 2024
Ответ дляКаяспер
Приїхала у гості подруга. Чоловік постійно працює і мені каже, чого сидите вдома, їдьте хоч купатись, чого дома сидіти. Поїхали, гарно провели час, чоловікові смаколиків привезли.
Круто вам
Залатавая
• 22 июля 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
извините, он у Вас контуженый? Или Вы неудачный троль
Ні, все поки що норм.
Просто розповідає що багато чого бачив і хвилюється
Залатавая
• 22 июля 2024
Ответ дляВподобайден
Як саме,якщо не секрет?
ЛолитаНеРазлита• 22 июля 2024
Ответ дляЗалатавая
Ні, все поки що норм.
Але кричати на Вас це не норма за те що з подругою відпочили. Ви доросла людина як можна Вам таке забороняти? Можна ж поговорити спокійно а не сваритись одразу
Залатавая
• 22 июля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Він не кричав.
Просто не хоче тепер спілкуватись