Забрызжу ядом• Изменено 22 июля 2024
Потяг Київ-Варшава через Дорохуськ
Доброго дня!
Хто вже їздив цим потягом, підкажіть, будь ласка, скільки за часом займає проходження кордону після прибуття потягу в Дорохуськ? Хвилююсь, що можемо не встигнути на інтерсіті об 9.10, бо нам ще треба встигнути на літак. Дякую заздалегідь!
Забрызжу ядом
• 22 июля 2024
Ответ дляКнопус
час на проходження кордону вже враховано у часі прибуття, біля 2 годин
Супер, дякую!
Кнопус• 22 июля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Супер, дякую!
Але якщо ви підв´язані під літак, я б рекомендувала прибути до Варшави за добу, бо це дорога і все може статися. У скільки літак?
Забрызжу ядом
• 22 июля 2024
Ответ дляКнопус
О 16.00