Невидимка• 22 июля 2024

Я вже давно турбуюсь з приводу лв у свого сина.

У мене таке питання. Я вже давно турбуюсь з приводу лв у свого сина. Тут створила вже тисячу і одну тему. Але спробую ще раз.
Є кілька збільшених шийних лв ( до 10-11 мм), підщелепні до (12-15 мм), в довжину. В ширину вони по 2-4-5 мм як який. Дитині майже 12 років.
Була вже і в своєї педіатра і в чужих. Кажуть всі що в дитини лв такі як в 80 відсотків дітей. Те що їх можна прощупати нічого не означає. По УЗД вони нормальні, згідно заключення. Без дефектів і притензій в лікарів.

Ще була з ними місяць тому в імунолога, вона все пропальпувала і проблем не бачить. Пробувала і підпахами, і пахвинні, і підключичні і надключичні.
По УЗД рівно два місяці тому лікар вказує що в надключичних ділянках лв немає.
Але нещодавно я випадково нащупала в дитини там де палець ( гулька ніби як тіктак цукерок, але один раз вона є, інший немає, треба так якісно щупати щоб знайти). Візуально нічого не помітно.

Чи може таке бути що УЗД щось недодивились? Ну й імунолог також? Чи то вже я щось собі напридумувала?

Прошу поради в лікарів або що б ви робили як мама на моєму місці? Бо переживаю, чи він був ще два місяці тому чи ні, кароче я маю дуже велику тривогу з тими лв і постійно їх вишукую в дитини. Аналіз крові і біохімію здавали в середині червня, без відхилень.
delphoto
Бачу_майбутнє• 22 июля 2024
Кровь на торч инфекции сдавали?

Молчавочка• 22 июля 2024
Ответ дляНевидимка
Я в психіатра і була
Поганий значить психіатр, бо стало гірше
Молчавочка• 22 июля 2024
Ответ дляНевидимка
Я сина люблю, і хочу щоб він був здоровий. Але якщо щось. Нащупала і бачу що так бути не має, а всі кажуть що все ок. Так може вони не помітили ту гульку на УЗД, чи лікар коли пробувала надключичні чи шийні лв пропустила її. Що тоді?
Якщо щось - будете лікувати. Якщо це ’щось’ раптом трапиться - ви вже назад ситуацію не повернете. Це або трапиться або ні.
Якщо так - вже все - потрібно лікування. Тобто це вже було б фактом. Не мало б значення шукали ви раніше симптоми чи ні, перевіряли сто разів чи 50 чи 20.
Я в минулих темах писала - при лейкозі (лейкемії) не важливо як рано ви це виявили. Лікування там залежить від зовсім іншого. А саме цієї хвороби ви боїтесь, бо дитина знайомої захворіла.

Тому у вас є два шляхи:
1) Перевіряти раз на рік, зробити УЗД наприклад, або сходити до лікаря (доречі цим гематолог займається). І більше дитину не чіпати. Не щупати щодня, не фотографувати, не водити сто раз по лікарям якщо немає реальних скарг. Дати дитині спокійно жити, радіти, і лише якщо це трапиться лікувати вже по факту. Ви й так зрозумієте, що щось не так.

2) Щупати, перевіряти, не давати спокійно жити, і якщо що все одно лікувати так само.

Різниця в цих випадках - до діагноза було в дитини нормальне життя чи ні.

А якщо те ’якщо що’ не настане? В дитини могло б бути спокійне життя, якого власна мама його лишила.
Молчавочка• 22 июля 2024
Ответ дляНевидимка
Ну мене турбує це питання, я бачу що в доньки такого немає, а в нього є. Але лікарі кажуть що все ок. Як так може бути?
Все ок.
Як може бути? Просто: дитина здорова а мама ні. Тому лікарі говорять що все ок, а мама їм не вірить. Просто не вірить, без підстав і обгрунтувань, просто тому, що мамі так хочеться.
Молчавочка• 22 июля 2024
Ответ дляНевидимка
Ну мене турбує дане питання, і я на жаль не знайшла лікаря який би мене за певний що там все ок. А якщо то надключичний лв і він сигналізує про якусь проблему? Бо надключичні ж просто так не прощупуються? То чому на УЗД пишуть що в надключичних ділянках лв немає, чому імунолог сказала що все ок?
Не читайте більше Гугл. Ви знаєте і так забагато. Більшість людей навіть слова ’підключений лімфовузол’ не знають. І живуть спокійно.
Молчавочка• 22 июля 2024
Ответ дляНевидимка
А ви як мама яка щось нащупала в дитини щоб робили на моєму місці? Іноді ж буває, що були в одного спеціаліста, в іншого, вони щось недогледіли і лише тремтів припустимо був уважний і щось виявив. Дійсно, дуже боюсь що хтось з тих лікарів щось пропустив. Наприклад ту гульку, це ж може бути надключичний лв, чи ви думаєте УЗД + імунолог не помилився б?
Ви вже стільки лікарів пройшли, що пропустити там щось нереально.
Там лише ваша педіатр вже б нічого не пропустила з такою мамою
Молчавочка• 22 июля 2024
Авторе, навіть мені вже накипіло в ваших темах.
Бо я те, чого ви боїтесь, пройшла і в тій лікарні, в яку ви боїтесь потрапили, з дитиною лежала. І сама з такими страхами була (правда не так фанатично). І бачила результати в таких мам як ви, що з тими дітьми тепер через роки - це нещасливі люди. Зі зламаною психікою, з депресією, інколи спробами самогубства.
А є діти, які навіть пройшовши такі лікарні, живуть повним життям, без страхів, відчувають себе повноцінними і щасливими.