успокойте_Меня• 22 июля 2024
пологовий #1, Київ, відгуки
Дівчата, хто нещодавно там народжував? чи були місця в сімейних палатах? чи вимагають гроші? як відношення?
і ще сказали в пологовому, що з лівого берега на правий швидка не повезе 🤯, чи це так? як тоді бути, якщо перейми почнуться вночі??
Джинци на Флісі• 22 июля 2024
Напевно, в такий час краще шукати щось ближче до місця проживання.
успокойте_Меня
• 22 июля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
та вже підписана обмінка😅 а фраза ця сказана була після підпису
Вся така шо куди там• 22 июля 2024
Скорая и не везет по заказу в роддом, везет в тот что дежурный. Можете вызвать такси или сами машиной приехать.
Мои отзывы наверное уже не актуальны, я рожала 17 лет назад. Меня там мама родила, сестра моя два раза там рожала, все подруги. Ничего плохого никто не говорил. Сестра в семейной палате два раза была, договаривалась заранее и место было.
Lesik_2013• 23 июля 2024
Я народжувала в 2013, задоволена всім. Ні за що не платила. Окремі палати були, одномісні, ремонт хороший був у всіх відділеннях і палатах. Лікарі і медсестри уважні, дбали і про породілю і про дитину.