Я таке знаю• 22 июля 2024
в дитини реакція на укус шершня/бджоли/оси
Дитину вчора вперше щось вкусило. Хвилин 5 було важко дихати, але все пройшло само.
Тепер дитина боїться йти гуляти.
На море також не хоче їхати.
Питання: а є таке море, де нема цієї зарази або дуже мало?
Я не розумію, яка може бути наступна реакція(
Тепер дитина боїться йти гуляти.
На море також не хоче їхати.
Мамаша в бигудях• 22 июля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
а на оси і бджоли вже така системна важка?
Ви не боїтесь гуляти парками? море.
чи банально сміття викидати вдень в жару
Ви не боїтесь гуляти парками? море.
Ні, не боюся )
Колгоспниця• 22 июля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
у Вас навіть на мурах системна реакція?
так, нажаль (
Колгоспниця• 22 июля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Ви не боїтесь гуляти парками? море.
якщо всього так боятися, то немає часу на нормальне життя
Я таке знаю
• 23 июля 2024
Ответ дляКолгоспниця
так, нажаль (
мабуть з мурахами по-іншому треба захищатись..
не сідати на лавки, довго не стояти на одному місці, ніяких пледиків-коциків...
а як Ви їх уникаєте?
Вам взагалі норм виходити на вулицю?
а як Ви їх уникаєте?
Вам взагалі норм виходити на вулицю?
Я таке знаю
• 23 июля 2024
Ответ дляКолгоспниця
для мене загадка як Ви маючи системні реакції не боїтесь.
у Вас мабуть якийсь високий рівень розвитку.
бо я просто на вулицю не хочу лишній раз вийти, а тепер і не дуже в захваті, коли дитина виходить.
Сміття виносимо лише після 21.
Тонкий піджак чи тоненька курточка.
Прошу дочку не ходити по траві.
На лавках на вулиці не сиджу.
Коцик, плед - ніколи.
Щоразу на вулиці напрягаюсь
Сміття виносимо лише після 21.
Тонкий піджак чи тоненька курточка.
Прошу дочку не ходити по траві.
На лавках на вулиці не сиджу.
Коцик, плед - ніколи.
Щоразу на вулиці напрягаюсь
Мульйонерша• 23 июля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Сміття виносимо лише після 21.
Тонкий піджак чи тоненька курточка.
Прошу дочку не ходити по траві.
На лавках на вулиці не сиджу.
Коцик, плед - ніколи.
Щоразу на вулиці напрягаюсь
Сміття виносимо лише після 21.
Тонкий піджак чи тоненька курточка.
Прошу дочку не ходити по траві.
На лавках на вулиці не сиджу.
Коцик, плед - ніколи.
Щоразу на вулиці напрягаюсь
У мене є подруга. У неї алергія на вкуси бджіл. Смертельна реакція. Але по вулиці ходить і не турбується взагалі.
Колгоспниця• 23 июля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Сміття виносимо лише після 21.
Тонкий піджак чи тоненька курточка.
Прошу дочку не ходити по траві.
На лавках на вулиці не сиджу.
Коцик, плед - ніколи.
Щоразу на вулиці напрягаюсь
Сміття виносимо лише після 21.
Тонкий піджак чи тоненька курточка.
Прошу дочку не ходити по траві.
На лавках на вулиці не сиджу.
Коцик, плед - ніколи.
Щоразу на вулиці напрягаюсь
я звикла за все життя. А тим більше мій дивіз в цьому випадку:
Суфийская притча о Чуме
Встретились как-то на дороге паломник и Чума.
— Куда идёшь? — спросила чума.
— В Мекку, поклониться святым местам. А ты?
— В Багдад, забрать пять тысяч человек, — ответила Чума.
Разошлись они; а через год на той же дороге встретились снова.
— А ведь ты обманула меня, — сказал Чуме паломник. — Ты говорила, что заберёшь в Багдаде пять тысяч человек, а сама взяла пятьдесят пять тысяч!
— Нет, — ответила Чума, — я сказала правду. Я была в Багдаде и забрала свои пять тысяч. Остальные умерли от страха.
Мене батьки з дитинства привчили до обережності, а не до страху. Зрозуміло, якщо буде рій ос я в нього не зайду, і на пасіку ніколи не піду, і квіти не нюхаю на клумбах. Але спокійно хожу вулицями і на річку, і на город і взагалі кругом
Суфийская притча о Чуме
— Куда идёшь? — спросила чума.
Я таке знаю
• 23 июля 2024
Ответ дляКолгоспниця
Суфийская притча о Чуме
— Куда идёшь? — спросила чума.
Суфийская притча о Чуме
— Куда идёшь? — спросила чума.
і ходите спокійно гуляти? але зараз їх ну дуже багато!
Я таке знаю
• 23 июля 2024
Ответ дляКолгоспниця
Суфийская притча о Чуме
— Куда идёшь? — спросила чума.
Суфийская притча о Чуме
— Куда идёшь? — спросила чума.
Ви особлива людина. мабуть із дуже високорозвиненою душею.
а я так погрязла в цих страхах..
Я таке знаю
• 23 июля 2024
Ответ дляМульйонерша
носить з собою ліки?
вона просто герой..
Мульйонерша• 23 июля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
носить з собою ліки?
вона просто герой..
Ні. просто живе. Знає про цю особливість і все
Я таке знаю
• 23 июля 2024
Ответ дляМульйонерша
не носить ліки???
як?? але ж бджіл ну дуже багато. я на вулиці щохвилини бачу по 5 бджіл/ос. їх просто дуже багато всюди
Мульйонерша• 23 июля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
не носить ліки???
Вот так. просто бувають нервові люди, а бувають спокійні. вона дуже врівноважена
Я таке знаю
• 23 июля 2024
Ответ дляМульйонерша
важко зрозуміти
Колгоспниця• 23 июля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
навіть більше )) я все життя живу в приватному будинку і не виходить на вулицю в мене не виходить )) Ос в нас зараз немає, бджіл також. Багато коли цвіте кизил в дворі - тоді просто слідкую щоб нее влізти нікуди ) Ну і завжди з собою інгалятор і декса в ампулах + протиалергічні.
Так і живемо )) Головне щоб не вжалили в шию, голову чи лице, а всі інші місця укусів дуже болючі але не смертельні, можна самій справиться
Я таке знаю
• 23 июля 2024
Ответ дляКолгоспниця
в місті. тут їх багато
Мульйонерша• 23 июля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
важко зрозуміти
на самом деле мене кусали бджоли (оси) за 46 років 2 рази. тоді в парке і в дитинстве (в дитинстве навіть не помітила, мама побачила жало, але вона не нервувала - тому я не стала панікершей з цього приводу)
Я таке знаю
• 23 июля 2024
Ответ дляМульйонерша
я стала панікершою після того як мене ледь відкачали
Мульйонерша• 23 июля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
тоді, як ви сказали, носите зі собой ампулу з ліками. може це вас буде заспокоюваати, що ви все контролюєте
Я таке знаю
• 23 июля 2024
Ответ дляМульйонерша
це не дуже заспокоює насправді..
бо нічого ми не контролюємо
Мульйонерша• 23 июля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
це не дуже заспокоює насправді..
бо нічого ми не контролюємо
тоді вам залишилося тільки нервувати -)) а на самом деле ми вибираємо сами стан тривоги. колись вивчала тривогу і там було що в неї у нас є вигода
Я таке знаю
• 23 июля 2024
Ответ дляМульйонерша
просто коли ризик такий серйозний - то дійсно дуже страшно.
психіка просто вже не витримує
Мульйонерша• 23 июля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
психіка просто вже не витримує
спробуйте пропрацювати цей страх (з спеціалистом). ви ж не можете зачинится вдома типа що бджола вкусить. цього не така уж велика верогідність - що саме вас вкусять і відразу як ви вийдете чи поїдете на море
Я таке знаю
• 23 июля 2024
Ответ дляМульйонерша
я виходжу на вулицю. але в цей час я дуже сумна, знервована і переживаю.
на жаль, я працювала з психологом, але нічого не виходить. психолог десь підсвідомо вважає це просто страхом. а для мене це питання життя і смерті.
я дуже зневірена, змучена. часто плачу над тим, що не можу нормально жити. немає ніяких інтересів, бо я боюсь навколишнього світу.
Постійно згадую коли задихалася від укусу
Мульйонерша• 23 июля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
У вас не страх, а тривога. очікування поганого. хоч проработка однакова. Я вчила методику роботи зі страхами
Я таке знаю
• 23 июля 2024
Ответ дляМульйонерша
але це не фобія. а реальний страх.
тому я не можу його пропрацювати((
Мульйонерша• 23 июля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
але це не фобія. а реальний страх.
тому я не можу його пропрацювати((
при чому тут фобія? я хоч слово сказала про фобію? пропрацювати все можливо. Страх виникає в конкретній сітуації, наприклад на вас хтось вже напав і ви боїтесь. а тривога - це коли ви думаете, що вийдете і на вас відразу нападуть
Я таке знаю
• 23 июля 2024
Ответ дляМульйонерша
а можливо пропрацювати, коли навколо тисячі ос?
їх дійсно дуже багато.
виглядаю на балкон - оса. йду до авто - оси. заправляю - оси. їх просто валом.
хіба я можу стати пофігісткою, коли знаю, що ризик життю є щосекунди?
їх дійсно дуже багато.
Мульйонерша• 23 июля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
їх дійсно дуже багато.
і що? наприклад нас вчили що ракети теж літають, але де гарантія що саме в вас попадуть. вона мізерна. хоч прильоти бувають. Вокруг мене теж оси, але я думаю що вирогідність маленька укуса і не нервую. Сьогодні тільки 2 летали, бо я варила варення з кавуна.
Я таке знаю
• 23 июля 2024
Ответ дляМульйонерша
по ракетах імовірність набагато менша.. набагато..
я коли іду по вулиці, то в полі зору ЗАВЖДИ є оси