Шукаю трусики• 23 июля 2024

Раніше була фігура груша, з віком верх став ширшати

І стала перевернутий трикутник. Руки від ліктів вверх товсті, плечі, спина. Чому так? І як це виправити, може якісь певні вправи, чи плавання?
Куратор дебошей• 23 июля 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Это признак начала старости. Фигура превращается в перевернутый реугольник, и с этим ничего нельзя будет сделать Затем идет рост сисек, пуза, седина и климакс...
Ви описали жах

Бандитка Сью• 23 июля 2024
Ответ дляШукаю трусики
Да, з гормонами проблеми
А що у вас за діагноз?
Патріотка з дивану• 23 июля 2024
Я тоже поправилась на 10 кг. Была тоненькая везде, а стала мешок на тонких ножках. Мне 45, вес 68, рост 178
Повітруля• 23 июля 2024
Ответ дляШукаю трусики
Міг
Упади
Повітруля• 23 июля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
У меня была груша, стала треугольником, Чи яблоком. Талии нет, сиськи огромные со 2 лразмера до 4. Ноги были классные , а сейчас тонкие, при этом веса лишнего нет, я тут создавала давно тему, как такое может быть
Тут тетки в 40 только первенца хотят рожать, а мы в 45 плюс уже к кладбищу отползаем треугольником
Повітруля• 23 июля 2024
Ответ дляШукаю трусики
Так. +20
Давайте худеть, я уже начали в воскресенье
Стигла полуниця• 23 июля 2024
Да автор , меняется фигура у многих , верх раширяется, ноги худеют , пузо растет .
Повітруля• 23 июля 2024
Ответ дляИграйМойГормон
У большинства женщин за 40 фигура уродуется, пропадает талия, голова сразу переходит в жопу и живот на тонких ножках
И в магазинах одежды тянет смотреть только саваны
Цвірінь• 23 июля 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Не просто ж так, починайте слідкувати за харчуванням і додавайте силові тренування, багато ходіть, не думаю що у автора буде 10-15 тисяч кроків щодня

Патріотка з дивану• 23 июля 2024
Ответ дляПовітруля
Это как?
Телячі ніжноСті• 23 июля 2024
Ответ дляШукаю трусики
Да, з гормонами проблеми
С гормонами проблемы через одного.
У людей жировые отложения накапливаются в разных местах. У одних попа - поднос можно поставить, у других верхняя часть, как бочонок на стройных ножках.

Но в любом случае, единственный выход - это худеть.
Телячі ніжноСті• 23 июля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Ну как нет? Вы со вторым размером груди как весили например 50кг, так и сейчас весите 50кг с 4 размером?
ИграйМойГормон• 23 июля 2024
Ответ дляПовітруля
Не, не так. обтягивающие лосины с базара на жирную сраку - самое то
Добрий Єнот• 23 июля 2024
Хороший ендокринолог замість беззмістовних теревеньок про ’їжте маленькими порціями’.
У людини є купа гормонів, які впливають на зовнішність та самопочуття. Вас треба добре ’просканувати’ для початку.
Стрибну в гречку• 23 июля 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Да, мой вес стабилен 58 кг, сколько себя помню
Телячі ніжноСті• 23 июля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Значит вы худели , а потом поправились только не в тех местах, что раньше.
Сумка з негодою• 23 июля 2024
Ответ дляГостра на язик
А попа куда делась? Не мог же верх настолько расшириться, что попа стала визуально настолько мала, что получился перевернутый треугольник..
Може, автор перебільшує. Але моя фігура також була грушею , і я думала, що так буде завжди. Але, тільки-но почався клімакс, плечі розширилися руки , спина погладшали, ноги погладшали. Зникла плавність ліній тіла. Жах
Сумка з негодою• 23 июля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Ну ви прям все так сумно описали.., воно звісно правда, але навіщо так різко
Питання до природи.
Бандитка Сью• 23 июля 2024
Ответ дляПовітруля
Хтось треугольником, хтось яблучком котиться

Бандитка Сью• 23 июля 2024
Ответ дляДобрый Йиннот
І що той скан покаже? От чесно? Приймати інші гормони для якоби балансу, плюс ловити побочки?
Добрий Єнот• 23 июля 2024
Ответ дляБандитка Сью
Які саме побічні дії? Наведіть приклад.
Насправді безліч станів організму можна відкоригувати медикаментозно. І без якихось ’побочьок’, які обговорюють залякані неосвічені люди.

За вашою логікою не треба досліджувати і лікувати взагалі нічого. Бо від будь-яких ліків існують прописані в інструкціях можливі побічні дії. Люди з таким мисленням терплять негаразди, поки з отворів не поллється дивна рідина, та роблять собі тампони із цибулі.
Бандитка Сью• 23 июля 2024
Ответ дляДобрый Йиннот
Які саме побічні дії? Наведіть приклад.

Мілочка, поки ви своїми тампонами з цибулею фантазуйте, я маю досвід прийняття роками і протизаплідних, і зараз ЗГТ.
Патріотка з дивану• 23 июля 2024
Попалась в фейсбуке картинка, я сразу вспомнила нашу тему
Добрий Єнот• 24 июля 2024
Ответ дляБандитка Сью
Чи правильно я зрозуміла: ви проти пігулок, але свій гормональний фон зараз корегуєте медикаментозно?
Поліпривіт всім• 25 июля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Почніть з харчування. Строго 3 рази на день. Пауза між вечерею та сніданком 8-9 годин. Не більше 1500-1600 кал на добу
Можно вмешаюсь со своим вопросом? Лишнего веса точно нет, наоборот похудела, правда частые отёки лица и конечностей. Но, тенденция такая же как у автора. Низ стал уже чем верх, талия пропала и появились странные отложения на спине и боках, несмотря на худобу. От них я вообще в шоке( также очень испортились волосы, стали истонченными, сильно выпали, а над губой наоборот появились. Что это все значит? Ещё хронический упадок сил. Сдавала на ферритин, он несколько лет назад был сильно понижен, сейчас входит в норму. Сдавала на гормоны щитовидки - норма, правда т4 близко к нижней границе.
Коник-стрибунець• 25 июля 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Треба дивитись, так заочно по опису важко сказати. Скоріш за все абсолютні значення гормонів у вас будуть в межах норми, тобто розбиратися треба буде ретельно. А який вік і що з циклом?
Поліпривіт всім• 26 июля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Спасибо. 36 лет, цикл нормальный, только короче чем раньше на несколько дней.
Коник-стрибунець• 26 июля 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Якщо сильно вас це тригерить, то звертайтесь до гінеколога-ендокринолога. Але ви повинні розуміти, що всі гормональні дисбаланси, захворювання, стани тощо лікуються виключно гормонами. Якщо не готові приймати гормони, то немає сенсу взагалі починати щось робити. І ще раджу подивитися на фігуру вашої бабусі по лінії батька (мати вашого батька) 😉, часто це генетична спадщина
Поліпривіт всім• 26 июля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Спасибо!)