Шукаю трусики• 23 июля 2024
Раніше була фігура груша, з віком верх став ширшати
І стала перевернутий трикутник. Руки від ліктів вверх товсті, плечі, спина. Чому так? І як це виправити, може якісь певні вправи, чи плавання?
Херсон це Україна• 23 июля 2024
Ну прямо-таки. Не міг трикутник стати перевернутим трикутником. Так що не вигадуйте.
жар-птица Нюра• 23 июля 2024
Это признак начала старости. Фигура превращается в перевернутый реугольник, и с этим ничего нельзя будет сделать Затем идет рост сисек, пуза, седина и климакс...
Шукаю трусики
• 23 июля 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Ну ви дивна. Фото скинути?
Гостра на язик• 23 июля 2024
А попа куда делась? Не мог же верх настолько расшириться, что попа стала визуально настолько мала, что получился перевернутый треугольник..
Шукаю трусики
• 23 июля 2024
Ответ дляГостра на язик
Міг
Коник-стрибунець• 23 июля 2024
Це зміна гормонального фону, ростуть андрогени і знижується рівень естрогенів. Нічого ви без прийому гормонів не зробите. Плавання ще сильніше плечі розкачає вшир
Шукаю трусики
• 23 июля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Я на гормонах, без щз. Чи треба інші?
Коник-стрибунець• 23 июля 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Легко. Я вам як лікар кажу. Особливо коли жінки ближче до 40 років починають набирати вагу і біжать у спортзал, особливо з тренером. Розказують плечі аж бігом
Гостра на язик• 23 июля 2024
Ответ дляШукаю трусики
Міг
Даже не представляю, как такое возможно... Разве что Вы были худенькой грушей и набрали много лишнего веса...
Херсон це Україна• 23 июля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Де автор, а де спорт.
Коник-стрибунець• 23 июля 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Ну ви прям все так сумно описали.., воно звісно правда, але навіщо так різко
Шукаю трусики
• 23 июля 2024
Ответ дляГостра на язик
Ну ясно, що не без цього
Коник-стрибунець• 23 июля 2024
Ответ дляШукаю трусики
Я на гормонах, без щз. Чи треба інші?
Інші. За це статеві гормони відповідають
Стрибну в гречку• 23 июля 2024
Ответ дляХерсон це Україна
У меня была груша, стала треугольником, Чи яблоком. Талии нет, сиськи огромные со 2 лразмера до 4. Ноги были классные , а сейчас тонкие, при этом веса лишнего нет, я тут создавала давно тему, как такое может быть
Коник-стрибунець• 23 июля 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Де автор, а де спорт.
Не знаю 🤷♀️ я вам просто відповіла, що таке можливо
Та прям багіня• 23 июля 2024
А який вік? Ви набрали вагу?
Я помітила, що у предменопаузі починає мінятися тіло.
Теж була тендітна груша, а потім став і верх набирати вагу - руки, плечі...
Зараз намагаюся скинути зайве:)
Зал і дефіцит калорій.
Ви набрали вагу?
Зараз намагаюся скинути зайве:)
Зал і дефіцит калорій.
Ви набрали вагу?
Шукаю трусики
• 23 июля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Це які? До якого лікаря за ними?
месяцкие• 23 июля 2024
Харчування треба передивитись, багато від чого відмовитись, порції маленькі... Так хоч якось може стабілізується наплив жиру. Ширшає верх через нарощення сала, обмін речовин сповільнюється і починає верх товстіти та плисти.
Коник-стрибунець• 23 июля 2024
Ответ дляШукаю трусики
Це які? До якого лікаря за ними?
До гінеколога
Шукаю трусики
• 23 июля 2024
Ответ дляТа прям багіня
А який вік? Ви набрали вагу?
Зараз намагаюся скинути зайве:)
Зал і дефіцит калорій.
Ви набрали вагу?
Зараз намагаюся скинути зайве:)
Зал і дефіцит калорій.
Ви набрали вагу?
Так. +20
пАлАвинкА• 23 июля 2024
Ответ дляШукаю трусики
Я на гормонах, без щз. Чи треба інші?
Ну до чого тут гормони щитовидної до естрогенів) з віком жіночих гормонів стає менше,а чоловічих більше,ви ж помічали як у літніх жінок змінюється фігура, може стає грубішим голос, волосся стає менше на голові, а на обличчі росте більше.