Ситуація така: останній мій забіг, так сказати, із вивченням був 4 місяці тому, займалась біля 1,5 року з репетитором, репетитор хороший і все таке, але за рік мене наче заклинило, в мене вже просто не заходило хоч до того все було супер, пару місяців я помучилась і закінчила заняття. Хотілось передихнути
Зараз розумію що потрібно знову стартувати. Що порадите? Самостііне вивчення, онлайн курси, знову репетитор чи ще щось?
Я в середовищі, рівень В1
Ответ дляAriervil
Странно, я думала у вас уже уровень нейтив спикера))
Чому це?
Можу порадити
Погана розмовна англійська?
Пропоную послуги репетитора
Освіта:
(pointer)Ступінь магістра
(pointer)Освітня програма ’Language mediation and TESOL’.
(pointer)Індивідуальний підхід у розробці занять,постава вимови,розмовна англійська.
Дорослі та діти з 12р
Заняття онлайн!
Пробний урок безкоштовний.
Для зв’язку
viber/telegram 0931176267
Погана розмовна англійська?
Пропоную послуги репетитора
Освіта:
(pointer)Ступінь магістра
Дорослі та діти з 12р
Заняття онлайн!
Пробний урок безкоштовний.
Для зв’язку
viber/telegram 0931176267
Ответ дляAriervil
ну вы же в штатах, муж-американец. А как вы с ним общаетесь, кстати? На каком языке
Ви дуже перебільшуйте значення середовища, воно майже не сприяє вивченю.
З чоловіком спілємось чистою українською мовою
Ответ дляAriervil
Если что, меня тоже изучения английского интересует. У меня B2, но блок в говорении, ну и B2 мне мало.
В чому полягає ваш блок?
Ответ дляИрашек
Можу порадити
Погана розмовна англійська?
Пропоную послуги репетитора
Освіта:
(pointer)Ступінь магістра
Дорослі та діти з 12р
Заняття онлайн!
Пробний урок безкоштовний.
Для зв’язку
viber/telegram 0931176267
Погана розмовна англійська?
Пропоную послуги репетитора
Освіта:
(pointer)Ступінь магістра
Дорослі та діти з 12р
Заняття онлайн!
Пробний урок безкоштовний.
Для зв’язку
viber/telegram 0931176267
Дякую, хто це?
Ответ дляAriervil
в том, что мне сложно говорить))) бэкаю-мэкаю, хотя слова все знаю, собеседника понимаю отлично, а самой что-то связное сказать тяжело ((
Ок, а з ким ви розмовляєте?
Елена_мама Кристинки• 23 июля в 00:54
Брать учителя и учить, чуда не будет без ваших усилий. Если есть средства брать двоих- один на родном языке с упором на грамматику, второй нейтив с упором на спикинг и слушание. На таком уровне вам не хватает лексики в первую очередь. А за вас ее никто не выучит
Ответ дляЕлена_мама Кристинки
Нейтива я можу мати безкоштовно це не проблема
Подруга жизни• 23 июля в 00:55
Автор, мне кажется, вам нужно отдохнуть и расслабиться. Купите себе диск с караоке на английском!
Ответ дляПодруга жизни
От я так і зробила, я видихнула і розслабилася зараз чую пора знову
Ответ дляЕлена_мама Кристинки
нейтивы сильно переоценены (если они не свои собственные, домашние, как у автора))
Nil admirari• 23 июля в 00:57
Ответ дляLove_Love_Love_
Чому? Які?
Бо більше інформації засвоюєш, більше спілкування, більше чуєш під час уроку і т.п. Це моє враження. У мене був досвід з репетитором з США - добре, що спілкування з носіжм мови, але ге так ефективно, як на курсах. У мене був Грін Форест. Мені було важко дуже, треба було пахати, але ефект чудовий.
Ответ дляAriervil
с коллегами)) я работаю на английском
Дивно, бо до своїх я вже звикла все було добре і тут мене перевели боооооже і опять 25 інші слова, інші акценти, вимови
Ответ дляNil admirari
Дякую дуже
Ответ дляNil admirari
Репетиторииз США це ніочєм, це хіба тобі поставити вимову, забрати акцент
Nil admirari• 23 июля в 01:01
Ответ дляLove_Love_Love_
так, він більше трендів про все і ні про що, ніж щось пояснював граматичне
Ответ дляNil admirari
То не про вивчення, я щодня можу займатись з різними викладачами в різних групах по 3-5 людей, граматику там не вивчити🤷♀️
Елена_мама Кристинки• 23 июля в 01:12
Ответ дляLove_Love_Love_
Нейтив нужен такой который понимает хотя бы азы преподавания. Не просто поболтать, а есть тема, есть лексика на эту тему, и вы отрабатываете ее в процессе. Плюс он вас корректирует хотя бы изредка.
Ответ дляЕлена_мама Кристинки
Мова йде про нейтівів викладачів
Елена_мама Кристинки• 23 июля в 01:16
Ответ дляAriervil
Смотря что с ними делать😀
Моя дочка очень стеснялась говорить и плохо понимала местный акцент. Три месяца с ней твои дали отличные результаты. Да это стоило как крыло самолета по сравнению с укр учителем.
Точно также и мой опыт, мне надо было развивать понимание беглой речи и уверенность в общении. 20 часов с нейтивом дали большой прогресс
Елена_мама Кристинки• 23 июля в 01:18
Ответ дляLove_Love_Love_
Мова йде про нейтівів викладачів
Преподаватель преподавателю рознь, особенно если это групповые занятия. Мне 40 -часовой интенсив в группе дал наверно меньше, чем 20 часов с хорошим преподом индивидуально под мои потребности
Ответ дляЕлена_мама Кристинки
Я вище писала, я можу ходити до різних викладачів без проблем.
Якщо шо я не сперечаюсь з вами, просто, пояснюю