Краля-Галя• сегодня в 15:41
Чому в Україні не можна виступати проти війни та її завершення?
Natalia505• сегодня в 16:59
Ответ дляviter33
Корупція завжди була в Україні, задовго до 2022, в різних сферах і величезних масштабах. І ті, хто в 2022 йшли добровольцями - знали про цю корупцію, не з Канади приїхали
Тому казати, що ’ігнорування призову - через корупцію’ - лицемірство,
а поповнювати армію треба щодня.
Тому реальних альтернатив мобілізації нема.
Так, злочини в тцк повинні розслідуватися і винні - каратися, але не може бути через це зупинене щоденне поповнення ЗСУ ’доки не наведуть лад в тцк’.
а поповнювати армію треба щодня.
Завжди але масштаби не перебільшуйте. Мільярди не вливали ні союзники, ні штати. Стільки грошей як за 4 роки війни Україні ніколи не давали. Вона ніколи стільки не брала в борг. Ви узагальнюєте те чого немає. Давайте вам зламають носа, запхають в бусік, розіб´ють ваше авто, а ваші дружині заллють очі з балончика і ми з вами поспілкуємось з приводу ігнорування призову. Доречі, чому ви досі тут?
Борисфенка• сегодня в 17:00
Ответ дляgaga-48ba
Нет, не забыла, у меня один. А вы себя специально до шизы доводите, ища ботов, чтоб инвалидность получить? Сорри, если она у вас уже есть))
’Не знайдено жодного запису’.
Заробітчанка на підсосі у москалів?
Ответ дляNatalia505
Ще раз - злочини, які вчиняють тцкашники і хабарі, які вони беруть - не означають, що треба зупинити мобілізацію ’до нормалізації/очищення тцк’.
Альтернативи мобілізації нема, зупинити її неможливо, втрати на фронті щодня треба поповнювати
П.С. так, винні повинні каратися, але це стосується не лише тцк
Natalia505• сегодня в 17:04
Ответ дляviter33
а поповнювати армію треба щодня.
Злочини в тцк це не поодинокі випадки, це політика держави. Хто має за це відповідати?
frumoasa17• сегодня в 17:05
Ответ дляviter33
Альтернатива це рекрутинг і не тільки його застосування в Україні.
Natalia505• сегодня в 17:08
Ответ дляviter33
Є і завжди була альтернатива. Достатньо дотримуватись законів. Всі тцк відправити воювати, там їх місце. Насильницька мобілізація призведе врешті решт до громадянської війни.
Natalia505• сегодня в 17:09
Ответ дляfrumoasa17
Я вважаю що вже запізно.
frumoasa17• сегодня в 17:10
Ответ дляNatalia505
Я вважаю що вже запізно.
Можливо. Довіри вже нуль і захищати режим бубочки банально не хочуть.
Natalia505• сегодня в 17:12
Ответ дляfrumoasa17
Так, сто відсотків. Частина сзч тільки збільшиться, як і зброї на їх руках. Не відають що коять.
Leeloo_aloha• сегодня в 17:14
Ответ дляБорисфенка
Тобто пропозицій таки нема?
Війна і мобілізація - це синоніми
Чому війна, питайте в хуйла.
Війна і мобілізація - це синоніми
Чому війна, питайте в хуйла.
Ні. Тепер добре зрозуміло чому був голодомор, репресії, а зараз ткц. Чому люди не повставали тоді і мовчать зараз? А чому виходили на Майдан в 2004, 2013, коли все було відносно дууже добре?
Бо були організатори, гарно оплачені американцями люди, котрі все організували, вивели маси на протести, змістили владу...
А зараз нема опозиції. Править партія війни, всіх інших ліквідовано.
Люди пішаки, кожен сам за себе.
Чому йде примусова мобілізація людей, а нема мобілізації бізнесу? Чому ця ’справедлива’ держава дає можливість озолочуватися одним і перетворює на рабів інших? Чому святий обов´язок захищати державу лише для бідних? Чому не закриті кордони для всі можновладців і їх сімей? Чому не розстрілюють корупціонерів, а навпаки відпускають?...
Люди пішаки, кожен сам за себе.
Борисфенка• сегодня в 17:17
Ответ дляLeeloo_aloha
Люди пішаки, кожен сам за себе.
Це ви самій собі питання ставите? Вам років 30-40-50? Чому не очолили державу і не зробили все доладу?
Якраз вибори десь не за горами, партію миру ви вже створили?
Leeloo_aloha• сегодня в 17:34
Ответ дляБорисфенка
Це питання до вас, ви ж за продовження війни, так? Вона вам особисто не заважає, а навпаки відкрила двері у світ Европи.
Ответ дляNatalia505
Громадянської війни не буде за жодних обставин - і не треба повторювати дурні москальські наративи. Москалі вже навіть самі в це не вірять.
Щодо ’достатньо дотримуватися законів’ - згоден на всі 100%. І не лише щодо тцк/мобілізації. Але ми живемо в реальному світі, не в ідеальному (не вигороджую тцк і їх методи, але розумію, що чудесним чином змінити все за 1 день і щоб усі почал ’дотримуватися законів’- нереально)
Я особисто в тцк був і не раз - там є і жінки і військові на протезах, так ’усіх тцк відправити на фронт’ - теж утопія
Ответ дляNatalia505
Це не політика держави.
Це хабарництво, корупція і заподіяння тілесних ушкоджень, яке вчиняються абсолютно конкретними Васею та Петею. І які (Вася і Петя) повинні нести за це відповідальність.
Як і будь-хто інший за будь-які інші злочини
Ваше Высочество• сегодня в 17:47
Ответ дляПросто звязда
Потому что нельзя допускать брожения таких идей в обществе. Шоу маст гоу он.
П.с а как ржали с противника на эту тему
Противник на нас напал , мы защищаемся . Разница космическая
Ваше Высочество• сегодня в 17:48
Ответ дляКраля-Галя
Зустрічне питання, чому в Україні не можна відмовитись від мобілізації за власними переконаннями? Людина то проти війни… значить Україна має враховувати цю думку
Потому что мужчин никогда не спрашивали их мнение , когда на их страну нападали . Бери меч, бери винтовку и защищай . Так было есть и будет
Ваше Высочество• сегодня в 17:49
Ответ дляКраля-Галя
При чому тут Росія я кажу про Україну.. людина каже за себе, не за державу «я проти війни», «воювати не буду»— значить людина має на це право, логічно?
Не логично . Нет у мужчины такого права
Ваше Высочество• сегодня в 17:51
Ответ дляКраля-Галя
Тобто в Україні не можна бути проти війни— в цьому і питання чому?
Так идут защищать свою страну как раз потому что против войны
Ваше Высочество• сегодня в 17:51
Ответ дляФорс мажор
В Израиле добровольно
Нет конечно ))) Там это обязательная программа .там даже женщины воюют
frumoasa17• сегодня в 17:57
Ответ дляviter33
Рекрутинг закриває 10% від загальної потреби
А хто хотів піти добровільно ( т.ч. на контракт) - пішли в 2022
Реальної альтернативи нема. Так, треба наводити лад
Не шукали. І рівень сзч хороший показник цієї феодальної мобілізації. Не люблю приводити рашу в приклад, але навіть вона змогла його знайти.
Ответ дляfrumoasa17
Москалі продають на сотні мільярдів енергоносії та різну руду, ліс, алмази, метали,...Можуть собі дозволити ’купувати’ контрактників
В України такої фін.можливості нема, і так на 50% фінансуємося за рахунок ЄС
frumoasa17• 2 часа назад
Ответ дляviter33
Якщо нема грошей, то значить закінчують війну, а не те, що робиться.
Ответ дляfrumoasa17
Так закінчувати війну повинен той, хто її почав, агресор. А він - не збирається
всі інші варіанти - це капітуляція з подальшею долею солдат ЗСУ +/- як у захисників Азовсталі.
Європа фінансує укр.соціалку, зброю дає. Так, на купівлю контрактників - не дасть.
По рез. 4 років війни - абсолютно нема підстав для капітуляції
frumoasa17• 2 часа назад
Ответ дляviter33
Все що не кордони 1991 року, то це капітуляція?