Хотілось би дізнатися, як проходить процедура поселення, чи одразу житло видають, або спочатку селять у лагері, і потім вже треба шукати житло самому, куди зазвичай селять , у великі чи малі городки, села, або треба обирати самому? Взагалі не зрозуміло як це все відбувається, була би вдячна за любу інформацію
Юся шопоголик• 23 июля 2024
жду комментариев: а я приехал и сразу поселили в бунгало, в тот
же день вечером вышел на работу, а утром следующего дня уже выучил язык’)
Напишу про свою родичку. Вона поїхала в середині травня, спочатку в Мюнхен. Через тиждень переселили в інший табір під Мюнхеном. Через тиждень в третій табір, десь час їзди від Мюнхена. Ось там і живе вже більше місяця. Жодних виплат ще не було. На першому слуханні відмовили в параграфі. Подала документи на друге слухання, чекає на призначення дати. Її подруга приїхала двома тижнями раніше, через тиждень получила житло в готелі, в маленькому селищі, і прописку, виплата була 2 рази, але теж в травні, більше не платили. Родичка каже, що хто прибув пізніше за неї і ще декількох сімей, вже получили і житло і параграф і виплату. Короче говорячі, це лотерея, як кому повезе.