Миллениалка• 23 июля 2024

Что стало самым жестоким ударом судьбы для вас?

И как справились?
Доль Чекомбана• 23 июля 2024
Смерть близьких мені людей.За роки легше стало

Мама Чели• 23 июля 2024
Син завдав мені ніж у спину. З давнім ворогом склався і чужими руками віджав у мене дім, роботу, все, що у мене було.
Ондатрова шуба• 23 июля 2024
Пока- ракета в дом, дальше - посмотрим
ГейСюда• 23 июля 2024
Война.
Усміхайлик• 23 июля 2024
Дочь отвернулась, уже два года я не могу прийти в себя.
Первая ласточка инфляции• 23 июля 2024
24 лютого 2022 р
Після цього дня все решта такі дрібниці
Папобус• 23 июля 2024
Ответ дляУсміхайлик
Почему так случилось?
Області пітьми• 23 июля 2024
Пока Бог миловал.
Цвірінь• 23 июля 2024
Война

барабанщица• 23 июля 2024
Ответ дляМама Чели
Капец
Ворую вкусняшки• 23 июля 2024
Зрада чоловіка
язззззь!!!• 23 июля 2024
Наречений покинув бо знайшов іншу здорову, коли у мене були серйозні проблеми зі здоров’ям і я не могла фізично толком нічого робити.
Ростки жимолости• 23 июля 2024
Війна. Досі не можу усвідомити як так могло статися, що ми живемо у такий час.
Мусик Пусик• 23 июля 2024
Предательство бывшего мужа - я вернулась из двухмесячной эвакуации, он меня встретил со своей новой телкой и при ней полил меня грязью и послал при ней меня нахй.

Были вместе с 2014 года.
Чарівна патика• 23 июля 2024
война и невозможность выехать из=за сына и мужа(сильнейший страх тцк и бусификации)
Чорнобаївка• 23 июля 2024
Ответ дляМама Чели
Сколько ему лет?
И как он мог забрать у Вас дом и работу?
Ксерокопия ночи• 23 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
24 лютого 2022 р
Після цього дня все решта такі дрібниці
Это размытое понятие. Как просто дата может стать трагичнее смерти близкого человека и т.п.
Чорнобаївка• 23 июля 2024
Ответ дляУсміхайлик
Не общаетесь,почему?
Тарабарщина• 23 июля 2024
Смерть папы

Ондатрова шуба• 23 июля 2024
Ответ дляРостки жимолости
Удалено администрацией...
Чорнобаївка• 23 июля 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Удалено администрацией...
Зеленский войну не начинал
Щедрик• 23 июля 2024
Зрада чоловіка
Творю чудеса• 23 июля 2024
Ответ дляУсміхайлик
Взагалі перестала спілкуваттсь? Яка причина? Моя теж дуже правильна останім часом стала
Клин_Кляйн• 23 июля 2024
розлучення, не саме розлучення, а те як склався мій шлюб і які жахливі були стосунки, і те як все закінчилося. Це найважче
Кружите меня,кружите• 23 июля 2024
Сестра. Обманула, кинула, віджала житло.
Було дуже боляче, особливо коли мати прийняла її сторону ( тобто не засудила її дії, просто сказала що вона ж молодшенька і в неї дитина, тому їй треба думати про себе, а я якось справлюся).
Спочатку було дуже боляче, але виплакала, вона для мене більше не існує. Мати - загалом туди ж, зрідка спілкуюсь, питаю за здоров´я, чи щось треба і все. Чужа мені жінка.
І звісно війна. Точніше розуміння того, що як ДО в Україні вже ніколи не буде, і перспектив на якесь покращення справ, нажаль, нема.
Мабуть я зараз вже мало чого боюсь. Тільки за чоловіка і кота переживаю, на всіх інших, вибачте, абсолютно насрати, дуже зчерствіла останній рік.
Сама купляю квіти• 23 июля 2024
18.06.2022 когда выехала с оккупации с 2мя детьми в никуда, и не знаешь цела ли твоя квартира
ГейСюда• 23 июля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Зеленский войну не начинал
Не отвечайте.
Это боты работают
Ксерокопия ночи• 23 июля 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Удалено администрацией...
СhanelKa• 23 июля 2024
На даний момент, смерть друга на війні
Смерть нашої собаки через війну
Це те, що ще не пережила морально
Інше, вже пропрацювала психологічно
Верочка 100%• 23 июля 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Жить в ожидании смерти своей и близких не страшно? Мало того, что взрывы, так ещё и на нервах, что сына через Тису только вывезти.