Гарачий Чокалад• 24 июля 2024

Чому люди ображаються коли друзі чи рідні по тихому купили житло чи машину

От багато тут тем таких було.
Дружили дружили - і тут друзі купили житло.
Як так можна?
Або, плакали що грошей немає а самі машину купили.
І прямо такі образи !
Якщо ці люди у вас гроші не брали і не жили за ваш рахунок. То за них тільки порадіти можна
Диви яка я пава!• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Так я не брешу! Я ж сто разів пояснила що в мене нема грошей на неактуальні речі
Вам вже 100 разів написали, що нема грошей на щось і нема зовсім, це різні речі.

Тра Ля Ля• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Для тієї людини то не барахло. Якісь фіранки, контейнери, сумка, масажер.
Для мене зараз все це не актуально. Можна б було нову сумку купити, але стара ще не зтерлась
А когда купите, и покажите подруге, она тоже будет ’барахло’?
Кофр для ноги• 24 июля 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
А навіщо ви брешете? Чому не сказати, що вам це не потрібно, є речі важливіші? Боїтеся, щоб грошей не позичали? Терпіти не можу брехунів.
А вона зобов´язана перед кимось звітувати? Терпіти не можу, коли сунуть носа до моїх рахунків.
Не кую, не мелю• 24 июля 2024
Ні з ким не обговорюємо свої доходи та плани на такі купівлі як нерухоме чи рухоме майно. Нікого не стосується наш майновий стан, не розумію взагалі навіщо це обговорювати за межами родини. У кожного свої пріоритети і це нормально. Я завжди боялась кредитів і позик, тому мені зручніше відмовляти собі деякий час у чомусь і відкласти кошти на бажане, ніж просити в борг чи оформлювати кредит. Інші навпаки не хочуть відкладати життя «на потім», користуються і виплачують. Хтось любить всякий дрібʼязок, або відомі бренди, у когось інші пріоритети. До чого тут образи, якщо хіба це не дружина від чоловіка тихенько квартиру купити вирішила
Все знаю від і до• 24 июля 2024
Ответ дляДваДваВісім
Ну так и объясните это родственнице, что Вы собираете и поэтому не тартитесь.
Сначала врете, потом считаете, что Вам завидуют. А ведь начинаете Вы со лжи.
а тоді родичка прийде позичати.. бо гострі питання виникають,а до кого ж звертатися,якщо не до тих,у кого ’дурно лежать гроші’?

це якщо ще не навиде на пограбування, комусь не тому ляпнувши про чужу заначку...
Кофр для ноги• 24 июля 2024
Ответ дляМорковку дай
Так і кажіть:
Я не хочу це купувати. Навіщо брешете і ображаєтесь, коли вам правду в обличчя кажуть?
Не вчить жінку жити. Краще допоможіть їй матеріально.
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляМой_ужин
Тоже цього не розумію. Я б сказала, що збираю кошти , тому і не купляю різний хлам. Але автор і з тих, хто буде дивитись в очі і казати, немає грошей.
А нащо когось посвящать в свої фінансові справи?
Летала_НаМетле• 24 июля 2024
Ответ дляДваДваВісім
Так зачем Вы ей врете, почему прямо не говорите, что на барахло не тратитесь, собираете.
Я б не радила нікому розповідати про те, що ви збираєте гроші. Особливо, людям, які легко з ними прощаються, купуючи непотріб. 100 відсотків прийдуть до вас позичати на якусь дуже потрібну їм річ.
Тра Ля Ля• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
О. От розкажіть чому вас це дратує?
Вони вам борг не повернули?
Думаю дело в нытье

ЛолитаНеРазлита• 24 июля 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Не знаю кто может такое спросить..почему ты тоже не покупаешь. Довольно странный вопрос.
Да, на мой взгляд тоже очень странный. Но люди бывает задают и странные, и бестактные вопросы. Вот как родственница автора. И странно в таком случае обвинять того, кто в ответ на бестактные вопрос дал минимум информации.
Мати тріля• 24 июля 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
сил і щастя Вашій родині!
Спасибо
Кофр для ноги• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Ну я буду їсти сухарі з водою, але доллар не поміняю
Ви молодець! У вас є мета.
Идеальная оптимистка• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Ну а вам який особистий біль, якщо у вас не просили сіль до хріна?
Мне , лично, вообще фиолетово с чем кто хрен доедает, хоть с солью , хоть с сахаром. Я не имею привычки справляться о финансовом благополучии человека. Меня удивляет логика таких людей. Зачем прибедняться что нет денег? Вас сглазить? Попросят в долг? Украдут? Можно уже научится отстаивать личные границы и не отвечать на вопросы, которые для Вас неприемлемы.
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляТрохи злякана
Нет. Почему сразу не сказать, собираем на квартиру или ещё что-то. А не постоянно денег нет, бедные несчастные.
Тому що це дуже погана ідея комусь казати що в тебе є якісь грубі гроші.
Це.
1. Ой позичте
2. Наводка ддля крадіїв
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
І знову біда з логікою)) якщо ви будете відповідати, що у вас немає грошей на шмотки з алі, всі зразу здогадаються, що ви на щось збираєте.
А може я лудомани, нє?
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляДжем Шакіри
З чого ж ви відкладаєте?
Впо - 2000
Мозговая пилочка• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Але зараз я живу мега скромно.
Одяг секонд. Звісно ніяких басейнів ресторанів
Хіба з зарплати можна назбирати на житло?
Тра Ля Ля• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Навпаки. Я ніколи не приходжу в дім з пустими руками. Завжди тортік вино.
Самое дешёвое?
Которая как насмешка?
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
ну тоді кажіть що ви все розтринькуєте на парфуми, ТОМУ у вас НЕМАЄ грошей
бо дійсно досить дивно якщо ви заробляєте умовні 2ис грн (УМОВНІ) і ниєте що грошей нема
Так це ж знову про брехею

ДваДваВісім• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Вас отчитываться по деньгам никто не просит
Можно же просто сказать, что эти вещи Вам не нужны.
А не врать, что нет денег.
Я б такое не носила, но продаю• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Так це ж знову про брехею
так вам же норм брехати
ЛолитаНеРазлита• 24 июля 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
ок, ви праві. відкинемо недоречні епітети, що мали збагатити мій вислів.

перефразую:

так автор не скзаала ’на це’
а мовила про ’нема грошей’
И это совершенно ничего не меняет принципиально. Оба варианта приемлемые, без уточнения ’на це’ звучит более нейтрально и безоценочно.
Тра Ля Ля• 24 июля 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
так автор не скзаала ’на це’
а пафосно-жалісно мовила про ’нема грошей’
Ещё наверное масажером подруги попользовалась и грустно потом вздохнула))))
КучМала• 24 июля 2024
У меня была такая подруга, я все время слушала как я помешана на деньгах😂 и что такого не может быть что у меня их нет, потому что доход у меня больше в несколько раз. А у меня их реально не было на всякую срань, я планировала поменять машину и поменяла. Планировала отдых и поехала.
На все мои «у меня бюджет распланирован», я думаю только о деньгах)) ну, время все расставило по местам.
Диви яка я пава!• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Так це ж знову про брехею
Ви або брешіть так, щоб ніхто не здогадався, або вже краще мовчіть. А то ви і напрягтись не хочете щось придумати, і ображаєтесь потім, що вам не вірять.
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
ну значить ви не вмієте висловлюватися - бо в дописах перших сторінок це звучало (ДОСЛВІНО): ’ у мене немає грошей’
У мене немає гроші на ці покупки
КучМала• 24 июля 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Кому какой дело вообще есть деньги или нет, на что они запланированы и т.д.
У людей проблемы с границами?
Кривая спроса• 24 июля 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Можно банк ограбить . Все , кто покупают жилье , так делают .
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Та хто ображається? Просто іноді дивуєшся для чого нити шо нема грошей ..просто мовчи та й все
Мовчиш поки не питають
КучМала• 24 июля 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Так и есть.