Гарачий Чокалад• 24 июля 2024

Чому люди ображаються коли друзі чи рідні по тихому купили житло чи машину

От багато тут тем таких було.
Дружили дружили - і тут друзі купили житло.
Як так можна?
Або, плакали що грошей немає а самі машину купили.
І прямо такі образи !
Якщо ці люди у вас гроші не брали і не жили за ваш рахунок. То за них тільки порадіти можна
Goku5927• 24 июля 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Так ви б сказали, що грошей нема на алі, а не зовсім грошей нема
Тоді б розпитували, а чому, а на що є. Нащо це автору?

Попельшка• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Я зараз дуже тихо і дуже активно збираю на житло. Бо Росія вже рохерячіла що було.
І от прийшли до родички в гості, а вона хвастається мішком барахла з Алі експрес.
Каже а чого ти нічого не купуєш?
Кажу грошей немає.
А вона, ой, тільки не треба - грошей немає.
Ти працюєш і грошей немає! Як я не люблю цього лицемірства.
А в моєму світові грошей немає на барахло, на лате в кафе, на якийсь модний одяг
Хоч фізично гроші є
До вам заважало сказати, що збираєте на житло? Ви ж самі сказали неправду ’грошей немає’
КучМала• 24 июля 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Хто на себе працює ясно але найманий працівник навряд
Наемные бывают с разными зарплатами тоже. Кто на что учился🤷‍♀️
БезВзяток• 24 июля 2024
Я знаю историю, когда жена, по тихому, из семейного бюджете откладывала деньги. А потом свалила от мужа в другую страну, там купила квартиру и зажила нормально. А муж, после этого, спился, она говорит, что и в браке с ней он вел себя неадекватно и она устала его терпеть.
КучМала• 24 июля 2024
Ответ дляБезВзяток
Ну и правильно сделала. Это лучше, чем терпилой быть всю дизнь
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Я не читала вашу тему полностью. Если вам завидуют, но вы ни у кого ничего не брали, то это хорошо. Хорошо, что вы сразу видите сущность человека и не обожглись сильнее
Тут такий момент. В абсолютній більшості моїх рідних і знайомих тема фінансів це інтимна тема.
Ніхто ніколи не до кого не лізе і не коментує.
Я вам скажу більше, навіть батьки ніколи не посвяшали в свої фінанси.
І тільки тут на порадниці я узнала про такий момент як якісь образи що не сказали про крупні трати, хоч самі в розмовах жалілись що грошей немає.
І от я сама безпосередньо попала в таку ситуацію коли мене звинуватили в лицемірстві.
Бо вони бачте самі в умі підрахували. Скільки я заробляю і на що мені б мало вистачити
Кривая спроса• 24 июля 2024
Ответ дляПопельшка
Зачем родственнице знать , собирает ли автор деньги и на что собирает ? Чтобы что ?
КучМала• 24 июля 2024
Ответ дляПопельшка
Зачем?
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляТра Ля Ля
То есть, со стороны знакомым вообще не видно?
И работаете вы условной касиршей с зп ×3 от обычной?
Працюю бухгалтером на 8000.

ЗдесяЯ• 24 июля 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ну одне діло просто позичити,коли людина подушку назбирала і вони просто лежать; а друге: я, наприклад, назбирала на квартиру, лежать ті гроші, а я моніторю активно ринок, щоб знайти свій варіант, і тут комусь з родичів потрібно терміново обновити авто і , звісно, у них не вистачає. Ніби-то і є кошти позичити, але в той же момент, при наявності бажаної квартири, вони не побіжать в банк за кредитом, щоб повернути гроші ( бо ж там проценти)
Відмовите: погана будете. Тому краще не афішувати
Я взагалі проти позичань. Бо позичити можна тільки те, що готовий подарувати. Тому і про гроші мовчу, нікого це не стосується, а для позичань кредитки є.
Тра Ля Ля• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Працюю бухгалтером на 8000.
Ага) верим

Масажер у подруги просили поюзать?
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляОколовита
Тю, а чому б Вам просто не сказати у відповідь, що не витрачаєте гроші на фігню, бо збираєте на щось важливе?
Бо я просто не хочу обговорювати свої фінанси.
В свою чергу я ніколи не задам таке питання. На що ви тратите свої гроші.
Як на мене це вершина безтаковності
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
так автор не скзаала ’на це’
а пафосно-жалісно мовила про ’нема грошей’
Не пафосно - жеманно, а буденно
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Моя вам щира порада.
Купуйте щорічно медполіс.
Я ще сухарі не їла, дякую за пораду. Спортом займаюсь, харчування правильне. І техосмотр у лікаря щорічно.
Хвора коняка довго не протягне
КучМала• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Вопрос лишь в том, почему вас это беспокоит. Вам не все равно? Тем более, если вы считаете себя правой
Тра Ля Ля• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Хвора коняка довго не протягне
А
Это вы бегаете по спортзалам а потом подруге плачете что денег нет?
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Ваша родичка, яка знає що у вас розбите житло питає чому ви не накуповуєте шмаття?!
Так.
Аленький носочек• 24 июля 2024
Есть знакомая. Года три я от нее слушала как она последний хрен без соли доедает, чуть ли не на хлеб нету, слушала весь этот негатив, какая она бедная несчастная, как ей трудно живётся итд. Потом она купила машину почти за лям.
Дело не в зависти и не в машине. Но когда на тебя выливают весь этот негатив о бедности-несчастности - это просто тупо и смешно. Зачем это?
Вот я не понимаю таких людей в упор.
Ходи молчи значит. Но зачем ты на всех выливаешь это говно брехливое какая ты бедная несчастная и тебе на хлеб не хватает?
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Гроші є, ви барахла просто не хочете.
Хочу барахло.
Але не хочу витрачати на нього кошти

Стервочка• 24 июля 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
так ви брехуха
у вас Є ГРОШІ
можливо нема на ’мішок барахла з Алі експрес’, але гроші є - і родичка ваша цілком права
на расходы нет потому что копится на машину например. или вложены
Аноним_Русалка• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Хочу барахло.
Але не хочу витрачати на нього кошти
Яка ви занудна))
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Вам вже 100 разів написали, що нема грошей на щось і нема зовсім, це різні речі.
Так я сказала родичка що нема грошей на аліекспрес.
Засомневаю• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Каже а чого ти нічого не купуєш?
Кажу грошей немає.
Хоч фізично гроші є
Обижаться не вижу смысла, но и так как вы поступать с друзьями или родными тоже. Почему не сказать правду что собираете на жилье. Если вам не хочется сильно много об этом говорить, то так и сказать что потом расскажу когда будет понятно сможем купить или нет.
Тра Ля Ля• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Хочу барахло.
Але не хочу витрачати на нього кошти
Вы так скучно отвечаете. Кина не будет

Там новую тему подвезли. Про детей на пьянках

Идемте туда
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Самое дешёвое?
Которая как насмешка?
Кролік з атб, дуже смачне вино, рожеве сухе. Тортік Рошен, теж з атб
Сижу_и_плачу• 24 июля 2024
Ответ дляКривая спроса
Она у вас денег просила ? На проезд там , на булочку , на мороженное ?
Вона їй пи...діла, рахувала лохинею
Джем Шакіри• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Впо - 2000
Пробачте мені!
50 доларів. 600 на рік.
Ви немолода, бездітна жінка. Де ви зібралися купувати житло?
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Ещё наверное масажером подруги попользовалась и грустно потом вздохнула))))
Родичка.
Ні не користуюсь. Я не люблю у когось щось брати.
Сижу_и_плачу• 24 июля 2024
Не люблю коли мені лапшать близькі, збираєш кошти- скажи, що ми зараз відкладаємо, а оце скиглення для чого?
Тра Ля Ля• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Вы хотите чтоб я с вами в угадайку по кроликам поиграла?
Вам сложно ценовой диапазон озвучить?

Вы см подругами тоже так загадочно общаетесь?