Гарачий Чокалад• 24 июля 2024

Чому люди ображаються коли друзі чи рідні по тихому купили житло чи машину

От багато тут тем таких було.
Дружили дружили - і тут друзі купили житло.
Як так можна?
Або, плакали що грошей немає а самі машину купили.
І прямо такі образи !
Якщо ці люди у вас гроші не брали і не жили за ваш рахунок. То за них тільки порадіти можна
Мати тріля• 24 июля 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
... але ж при цьому не каже що не вагітна коли пузо вже на очі лізе?...
чи не так?
Бывают и такие, кто не говорит о беременности до самых родов

Джем Шакіри• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Ну як приклад з вагітністю, мало хто ж обдзвонює всіх рідних і друзів як тільки тест заполосатиться
Заполосатиться?
Диви яка я пава!• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Так я так і сказала!
Так та не так.
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляДваДваВісім
Ну так и объясните это родственнице, что Вы собираете и поэтому не тартитесь.
Сначала врете, потом считаете, что Вам завидуют. А ведь начинаете Вы со лжи.
Чому я маю комусь розповідати про свої фінансові справи?
Я ж не лізу до них щоб вони мені баланс надали за 2022 рік.
Тому дивно що комусь цікаві чужі фінанси
Мати тріля• 24 июля 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
молодці брат з дружиною! і батьки у неї люблячі... і грошовиті)
Ее родители небогаты. Мать работает в котельной. Кем работает отец - не знаю
Як міряти?• 24 июля 2024
Ответ дляСегодня я не я
чого це?
А для чого спілкуватися з тими, хто заздрить?
к.Буланова• 24 июля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Теж ніколи цього не розуміла. Чи треба виписки своїх рахунків всім показувати?
Та все можна і ніхто нікому нічого не повинен, АЛЕ, коли постійно чуєш, що грошей немає і як важко, як все погано, віддаєш людям речі для дітей, а вони такі бац і машина з салону. І ти як в гімні, в очі запитуєш , а як так, грошей завжди немає і тут таке, у відповідь чуєш, хто хоче той заробляє і покупає, заробляйте і теж покупайте. Ось так нащо робити? Просто дурнів робили з нас і користувались допомогою. Чоловік то меблі допомагав робити та збирати, потім сантехніку ставити, бо у людей грошей немає, скрута зовсім. І робив все безкоштовно, і свій час витрачав. То є друзі? Досі відчуття що ми лохі
Я б такое не носила, но продаю• 24 июля 2024
Ответ дляМати тріля
значит заощадливі
підтримали сім*ю, молодці
Мозговая пилочка• 24 июля 2024
Та хто ображається? Просто іноді дивуєшся для чого нити шо нема грошей ..просто мовчи та й все

автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Це моя рідня і сусіди.Усі бідні,все погано,грошей нема і тут БАЦЦ нова машинка,ремонти в кімнатах,поїздки Карпати -Турції по 3 рази в рік.
О. От розкажіть чому вас це дратує?
Вони вам борг не повернули?
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Я говорю ’может, и хотелось’. Я просто не ходила и не смотрела - хочу я что-то купить или нет. У меня. была цель. И деньги только на самый минимум, только на базовые потребности. Собственно, как и у автора.
Так!
Диви яка я пава!• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Вас ніхто про це не просить. Але вам складно признати, що ви можете бути не права.
Ленне-Рейма• 24 июля 2024
А ещё ’подруги’ и родные, которые родили, а потом через год сказали
к.Буланова• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Я зараз дуже тихо і дуже активно збираю на житло. Бо Росія вже рохерячіла що було.
І от прийшли до родички в гості, а вона хвастається мішком барахла з Алі експрес.
Каже а чого ти нічого не купуєш?
Кажу грошей немає.
А вона, ой, тільки не треба - грошей немає.
Ти працюєш і грошей немає! Як я не люблю цього лицемірства.
А в моєму світові грошей немає на барахло, на лате в кафе, на якийсь модний одяг
Хоч фізично гроші є
Ну так замість «грошей немає» можна відповісти, що пріоритети не ті і все. Ви ж свідомо говорите неправду і не кажете усієї правди. Чи це не лицемірство?
Ответ дляГарачий Чокалад
от тут з Вами погоджусь - що маєте право не розповідати про свої фінанси
Мати тріля• 24 июля 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
значит заощадливі
підтримали сім*ю, молодці
Я вижу причину в том, что она с ребенком, и для нее это не первый брак
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
чому ЧЕСНО про то не скзаати?
Мене в расплох застало той момент що хтось так грубо порушив мої особисті кордони.
Значить вона собі щось там рахувала мій заробіток,вийшло що я маю гроші на витребеньки і тут же прокоментувала цей момент.
Для мене це дика поведінка.
Ага, такі себе правдолюбами називають
Мозговая пилочка• 24 июля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
А в чем вранье? Когда я собирала на квартиру, у меня тоже не было лишних денег на барахло с али. То есть купить, может, и хотелось. Но все, кроме денег на самое необходимое, откладывалось на покупку жилья. Но отчитываться об этом всем подряд - тупо. Или вы считаете что надо было? А подробности, где именно деньги лежат - тоже всем подряд надо рассказывать?))
Всем ... Вас все спрашивают? Просто скажите что экономлю а не что нет денег
Love_Love_Love_• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
От!
Якщо в розмові з подругами я кажу що не проти кругової підтяжки, але грошей немає.
Хоч фізично вони є.
Це я нию чи ні?

Або просто в нейтральній розмові кажу, треба якось півторитищі розтягнути на тиждень - це я нию чи ні?
В моєму розумінні нити, це і просити.
Ой, в мене немає грошей купіть мені кави, ой в мене немає грошей можна я поживу у вас тиждень.
Ро півтори тисячі це не нити.
В мене є знайома яка вічно стоооогне: дитині нема шо їстиииии, я би поїхала на море, але ж гроооооошей неееемаааа😭
В результаті міняє машину, робить дорожезний ремонтт в квартирі, купує Туреччину за 300 тисяч на тиждень і комбєз дитині 9 місячній за 14 тисяч.
І далі ниє і ниє і ниє і нема грошей і нема і нема

ЗдесяЯ• 24 июля 2024
Ответ дляк.Буланова
Це підлі люди просто, я вважаю, бо інших використовують, суть така. Але про гроші краще все таки мовчати.
Забрызжу ядом• 24 июля 2024
Ответ дляк.Буланова
Ні, ну це скотство, ніякі вони вам не друзі, просто використовували вас.
Я про ситуації адекватні, точно без того що ви описали.
Як приклад - моя подруга, сказала, як вже змінили машину, але ніякого ниття я від неї ні разу не чула, хоч знаю що теж буває у них скрутно.
Ответ дляМати тріля
і що?
у її сім*ї були заощадження - вони допомогли новоствореній сім*ї

у ваших батьків можливо немає заощаджень або ’вільних’ грошей... а можливо вони не вважають за потрібне допомогати
Ответ дляГарачий Чокалад
Для мене це дика поведінка.
Ага, такі себе правдолюбами називають
а правдолюб хіба не може мати дику (по Вашим міркам) поведінку?
Кривая спроса• 24 июля 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Так ви б сказали, що грошей нема на алі, а не зовсім грошей нема
А автор обязана отчитываться , на что у нее нет денег , а на что есть ?
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
’Якщо в розмові з подругами я кажу що не проти кругової підтяжки, але грошей немає.’
ГРОШІ У ВАС Є
у вас можливо НЕМА БЮДЖЕТУ саме на це
Тобто треба в розмові просто замінити ’ гроші’ на ’ бюджет’?
Мозговая пилочка• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Але зараз я живу мега скромно.
Одяг секонд. Звісно ніяких басейнів ресторанів
З подружками не ходите в кафе?
Ответ дляГарачий Чокалад
треба казати правду - НА ЦЕ у мене нема грошей/бюджету/фантиків/листочків з дерев
А не бідолася_зітхати ’грошей нема’
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
І це виправдовує вашу брехню? Ви дуже неприємна особа, брехуха і зверхня. Дивно, що з вами ще хтось дружить.
Так я не брешу! Я ж сто разів пояснила що в мене нема грошей на неактуальні речі
А я кумедна• 24 июля 2024
Ответ дляДваДваВісім
Так зачем Вы ей врете, почему прямо не говорите, что на барахло не тратитесь, собираете.
щоб потім не було ’займи на місяць пару тищ баксів, я чесно віддам, ти ж все одно ще не будеш скоро купувати’
ЛолитаНеРазлита• 24 июля 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Очевидно, что тем, кто спрашивает. И я вправе сама решать, что ответить) Особенно на вопросы, которые нарушают мои личные границы. Ответ ’у меня нет на это денег’ - совершенно достаточный и вполне правдивый, более того, он пересекает дальнейшее влезание в моё личное пространство с ногами. Видимо, поэтому многих тут и не устраивает))