Гарачий Чокалад• 24 июля 2024
Чому люди ображаються коли друзі чи рідні по тихому купили житло чи машину
От багато тут тем таких було.
Дружили дружили - і тут друзі купили житло.
Як так можна?
Або, плакали що грошей немає а самі машину купили.
І прямо такі образи !
Якщо ці люди у вас гроші не брали і не жили за ваш рахунок. То за них тільки порадіти можна
Як так можна?
І прямо такі образи !
Бюст Березуцкого• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
От!
Якщо в розмові з подругами я кажу що не проти кругової підтяжки, але грошей немає.
Хоч фізично вони є.
Це я нию чи ні?
Або просто в нейтральній розмові кажу, треба якось півторитищі розтягнути на тиждень - це я нию чи ні?
В моєму розумінні нити, це і просити.
Ой, в мене немає грошей купіть мені кави, ой в мене немає грошей можна я поживу у вас тиждень.
Хоч фізично вони є.
Це я нию чи ні?
В моєму розумінні нити, це і просити.
да,ноете.противно слушать эту брехню. у вас есть деньги, а так прибедняетесь,будто бы бомжиха.
Гарачий Чокалад
• 24 июля 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Та ясно. Але якщо вважаєте що наприклад лате це викинуті кошти то не йдіть краще. Ніж іти і розказувати шо кава не пріоритет. Уникайте тих зустрічей і ніхто не питатиме
Я ж вище казала - якщо на горизонті якась подія на яку я не розраховую - я просто зіллюсь
Ліньки гуглить• 24 июля 2024
Для меня странно дружить с человеком, но все тихарить, банально можно сказать я планирую покупку квартиры и все, не обязательно отчитываться
У меня была нематериальная ситуация с лучшей подругой, она мне все плакалась что у нее нет мужика, а потом от общей знакомой я узнала что она уже полгода с парнем живет, и все знали про это кроме меня, хотя она мне говорила что я ей самый близкий человек, после этого меня отвернуло и общение я прекратила
Добротная• 24 июля 2024
Не ображаюсь на таке, не моє діло хто на що збирає і що купує. Я взагалі про гроші не розмовляю з друзями, не тому що це якась таємниця, а тому що це особиста справа. Правда я і не нию що грошей нема, можу сказати «в цьому місяці були великі витрати тому зараз оце не можу собі дозволити» і все, без уточнень і пояснень
Дама-мадама• 24 июля 2024
Не надо никаким даже родственникам рассказывать, что вы собираете на квартиру. В наших реалиях это может быть тупо опасно. Или как минимум начнут постоянно просить занять. Нечего про свои накопления трындеть. Ладно бы ещё мама родная, а то какая-то там родственница или подруга.
Кривая спроса• 24 июля 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Не люблю коли мені лапшать близькі, збираєш кошти- скажи, що ми зараз відкладаємо, а оце скиглення для чого?
Зачем перед кем бы то ни было отчитываться , что откладываешь деньги ?
Гарачий Чокалад
• 24 июля 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Ага. Сидеть с кислой миной и закатывать глаза от цен
Я дуже люблю смачно поїсти, якусь цікаву страву.
Просто ресторан буде не щотижня, аинапиклад раз в місяць
Сижу_и_плачу• 24 июля 2024
Ответ дляКривая спроса
А навіщо з кимось спілкуватись взагалі? Навіщо скиглити що їх немає?
Джем Шакіри• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Ходжу, і каву можу випити.
Але я сама для себе вибудовую пріоритет
Так ходите чи не ходите?
’’А в моєму світові грошей немає на барахло, на лате в кафе’’
Україна понад усе!• 24 июля 2024
Ответ дляДжем Шакіри
І при тому, автор назвала родичку лицемірною
Читайте уважно. Якраз навпаки, а то читають одним місцем а потім висновки роблять
Ответ дляГарачий Чокалад
Я зараз дуже тихо і дуже активно збираю на житло. Бо Росія вже рохерячіла що було.
І от прийшли до родички в гості, а вона хвастається мішком барахла з Алі експрес.
Каже а чого ти нічого не купуєш?
Кажу грошей немає.
А вона, ой, тільки не треба - грошей немає.
Ти працюєш і грошей немає! Як я не люблю цього лицемірства.
А в моєму світові грошей немає на барахло, на лате в кафе, на якийсь модний одяг
Хоч фізично гроші є
Каже а чого ти нічого не купуєш?
Кажу грошей немає.
Хоч фізично гроші є
Так и скажите что нет желания тратить на такое другие приоритеты , говорить что денег нет ну такое , потом тоже осадочек останется что вы прибеднялись и врали
Тра Ля Ля• 24 июля 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Так ходите чи не ходите?
Автор пытается подогреть тему но соседняя побеждает с большим отрывом
Ничто не может конкурировать с детьми на пьянках
Гарачий Чокалад
• 24 июля 2024
Ответ дляКучМала
Вопрос лишь в том, почему вас это беспокоит. Вам не все равно? Тем более, если вы считаете себя правой
В житті я вся така легка і позитивна, захотіла щоб порадниці по мені проїхались.
Кривая спроса• 24 июля 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
А автор скиглила ? Она просто сказала , что нет денег на Алиэкспресс - в ответ на бестактный вопрос родственницы , почему она что-то там на Али не покупает . Какое дело родственнице , почему автор что-то там не покупает ?
Джем Шакіри• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Я ще сухарі не їла, дякую за пораду. Спортом займаюсь, харчування правильне. І техосмотр у лікаря щорічно.
Хвора коняка довго не протягне
’’техосмотр у лікаря щорічно’’
Гарачий Чокалад
• 24 июля 2024
Ответ дляТра Ля Ля
А
Это вы бегаете по спортзалам а потом подруге плачете что денег нет?
Ахах🤣 я до речі тоді ще ходила в спортзал.
Зараз вдома займаюсь.
І не подруга а родичка
Родичі це ті що на все життя
Зараз вдома займаюсь.
І не подруга а родичка
Родичі це ті що на все життя
Гарачий Чокалад
• 24 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Есть знакомая. Года три я от нее слушала как она последний хрен без соли доедает, чуть ли не на хлеб нету, слушала весь этот негатив, какая она бедная несчастная, как ей трудно живётся итд. Потом она купила машину почти за лям.
Дело не в зависти и не в машине. Но когда на тебя выливают весь этот негатив о бедности-несчастности - это просто тупо и смешно. Зачем это?
Вот я не понимаю таких людей в упор.
Ходи молчи значит. Но зачем ты на всех выливаешь это говно брехливое какая ты бедная несчастная и тебе на хлеб не хватает?
Вот я не понимаю таких людей в упор.
От, я відверто багато де працювала, спілкувалась.
От не було такого щоб хтось приходив і прям нив.
Буває що до зарплати тиждень, і ми серед колег можемо пожартувати про фінансову яму.
Україна понад усе!• 24 июля 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
’Якщо в розмові з подругами я кажу що не проти кругової підтяжки, але грошей немає.’
ГРОШІ У ВАС Є
у вас можливо НЕМА БЮДЖЕТУ саме на це
ГРОШІ У ВАС Є
у вас можливо НЕМА БЮДЖЕТУ саме на це
Не чіпляйтеся до слів.
Ответ дляГарачий Чокалад
От!
Хоч фізично вони є.
Це я нию чи ні?
В моєму розумінні нити, це і просити.
Хоч фізично вони є.
Це я нию чи ні?
В моєму розумінні нити, це і просити.
Да, ноете
Зачем это говорить?
Я только говорю что нет денег тому от которого хочу получить деньги или подарок 🤣
Потому что вот эти слова выглядят как прилбдия к тому что бы вам предложили денег или угостили кофе
Зачем это говорить?
Дама-мадама• 24 июля 2024
Когда мы с мужем собирали на квартиру, то на вопросы ’почему вы не поедете в отпуск’, ’почему не поменяете машину’ говорили прямо - нет на это денег. Ну если человек прям прицепился, как банный лист и все советует. Ответ ’не хочу’ воспринимается как нечто, что можно игнорировать и продолжать сыпать предложениями, а ’нет денег´ закрывает все вопросы.
Гарачий Чокалад
• 24 июля 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Вы так скучно отвечаете. Кина не будет
Там новую тему подвезли. Про детей на пьянках
Идемте туда
Ні, працювати треба
Дякую за відвідини моєї теми🥰
Диви яка я пава!• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Зараз вдома займаюсь.
І не подруга а родичка
Родичі це ті що на все життя
Зараз вдома займаюсь.
І не подруга а родичка
Родичі це ті що на все життя
І ви оце за дофіга років не навчилися, як себе поводити з родичами, щоб не виникали сварки?))
Трусиковед• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Каже а чого ти нічого не купуєш?
Кажу грошей немає.
Хоч фізично гроші є
Каже а чого ти нічого не купуєш?
Кажу грошей немає.
Хоч фізично гроші є
Буває. Але ваше грошей немає таки не правда. Ваша правда. - трачу (планую втратити) на інше. Грошей немає, це коли їх немає. Тому вас і не розуміють, що ’ваш світ’ таки уявний
Гарачий Чокалад
• 24 июля 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Пробачте мені!
50 доларів. 600 на рік.
Ви немолода, бездітна жінка. Де ви зібралися купувати житло?
50 доларів. 600 на рік.
2 роки - це вже 1200!
Гарачий Чокалад
• 24 июля 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
А нащо вам ця інформація, щоб що?
Гарачий Чокалад
• 24 июля 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Вы хотите чтоб я с вами в угадайку по кроликам поиграла?
Вам сложно ценовой диапазон озвучить?
Вы см подругами тоже так загадочно общаетесь?
Вам сложно ценовой диапазон озвучить?
Вино 200, тортік 200
Гарачий Чокалад
• 24 июля 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Для мене це абсолютна дикість посвящать когось окрім чоловіка в свої фінансові плани.
А якщо я замість квартири закордон виїду, написати всім листівки з вибаченнями?
Україна понад усе!• 24 июля 2024
Ответ дляБочка порохУ
Ну ви ж розумієте, що так не буває, якщо людина з вами ділиться покупками і тп, то фінанси все одно обговорюються. Боїтесь що попросять у борг? Завжди можна відмовити.
А навіщо комусь про щось відчитуватись? Так, кажу грошей немає і це може право. І Я ж не питаю у інших чи є в них гроші. Чоловікові важко відмовити друзям родичам. Я вже сміялась, що якщо всі борги скласти, то мабуть однокімнатну точно можна купити. То тепер у нього одна відповідь, грошей немає. І це нормально. Чому хтось лізе своїм носом до мене в кишеню.