Гарачий Чокалад• 24 июля 2024

Чому люди ображаються коли друзі чи рідні по тихому купили житло чи машину

От багато тут тем таких було.
Дружили дружили - і тут друзі купили житло.
Як так можна?
Або, плакали що грошей немає а самі машину купили.
І прямо такі образи !
Якщо ці люди у вас гроші не брали і не жили за ваш рахунок. То за них тільки порадіти можна
Леди_в_ночи• 24 июля 2024
Мне кажется, обидно, когда одна сторона делится чем-то личным, а другая нет. Была у меня подруга, дружили 10 лет. Я ей доверяла и рассказывала все - что собираюсь покупать квартиру, что переезжаю в другую страну. Она же мне сообщала что-то уже по факту - как родила ребенка, как дом купили и тп. Ну я решила, буду также делать, ничего не говорить до того, как произойдет. Вы бы знали, кака обида была. Но мне надоело, что я с ней очень открыта и честна, а она со мной нет.

Сижу_и_плачу• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
А нащо вам ця інформація, щоб що?
Щоб розуміти, що тебе не тримають за лоха, коли лапшать і брешуть
Сижу_и_плачу• 24 июля 2024
Ответ дляКривая спроса
А автор скиглила ? Она просто сказала , что нет денег на Алиэкспресс - в ответ на бестактный вопрос родственницы , почему она что-то там на Али не покупает . Какое дело родственнице , почему автор что-то там не покупает ?
А яке діло автору, що її рахують лапшисткою?
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Цікаво.
Я скритна людина.
Але ж я і не розпитую людей про їх особисте
Приходиш до подруги а в неї рот не закривається розповідає про все на світі.
Це ж не значить що я у відповідь теж маю тріпати язиком?
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Так я ж тут 100 разів написала.
В мене немає грошей на аліекспрес.
В мене є гроші на їжу, на стоматолога.
В мене немає грошей на аліекспрес!
Чому люди називають це брегнею?
Сижу_и_плачу• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Так я ж тут 100 разів написала.
В мене немає грошей на аліекспрес.
В мене є гроші на їжу, на стоматолога.
В мене немає грошей на аліекспрес!
Чому люди називають це брегнею?
Якщо з з/п відлкласти 99% то і на їжу не буде..
Marin1987• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
До речі! Я зараз в аналогічній ситуації з вами.
Але мені не образливо за друзів і родичів що виїхали.
Бо я їх розумію
Бо вчора вони співали про червону калину, а сьогодні за 5000 в Молдові на бусіку їдуть. Не могли ж вони сказати що просто засцяли і виїхали.
Це в 2024 році вже не соромно бути ухилянтом.
Тому так
Муж встретил крёстную 24.02.22 утром на улице, он ей говорит, война началась, а она смеётся, ты что, какая война. Через пол года, опять же, случайно, узнали что она с сыном и невесткой выехали 25.02.22, то есть, на следующий день. Причём близкий человек, не формально крёстная...
Леди_в_ночи• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Цікаво.
Я скритна людина.
Ну одно дело, когда вы не спрашиваете, а другое - когда тебе задают вопросы. Я была честна, рассказывала как есть. А когда спрашивала подругу - она откровенно говоря врала. Например, я как-то спросила за детей - она сказала, что нет, у нее же болячки, а в этот момент она уже была глубоко беременна. Я понимаю, что возможно она боялась сглазить, но в таком случае я также буду врать. И странно, что ей не нравится, когда так относятся к ней )
Сижу_и_плачу• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Ні. Це так не працює.
У вас зарплата 10000
2000 комуналка
5000 їжа
1000 побутова хімія
1000 здоров´я
1000 освіта.
І у вас немає грошей на філлери/ ресторан/ гуся обнімуся - хоч фізично у вас є 10000
Мова не про це, а про те, що ви маєте кошти і всю з/п відкладаєте, а не витрачаєте

Сижу_и_плачу• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Я не хочу щоб хтось щось взагалі знав про гроші.
Ви така смішна, наче люди не знають ким ви працюєте, ви гадаєте ви розумніша за всіх і можете дурити всіх?
Marin1987• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Цікаво.
Я скритна людина.
Если её и вас это устраивает, то проблемы вообще нет.
Всміхайлик• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Ну от я тільки дізналась - що це називається прибідняттсь.
Але ж не я нила, ой такі контейнери класні , а в менед немає грошей на них. Біда біда.

Ні, мене запитали, а чого ти собі не купуєш контейнери?
Я і сказала те що щиро думаю і відчуваю. В мене немає грошей на контейнери
Вы соврали, лучше сказать ’Я сейчас вынуждена экономить ’
Сижу_и_плачу• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
О, мені вже багато років і я ніколи не лізу до людей в гаманець і в труси.
Тобто дурите людей, але в труси не лізете....
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
В смислі дурити? Яка нахрін кому різниця скільки я заробляю і куди витрачаю. ?
Чому хтось робить сравнітєльний аналіз моєї зарплатні і витрат?
Сижу_и_плачу• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
В моєму світові я дружу з людиною а не з її фінансовим світом.
Ви знайшли тих, кому вішаєте лапшу і називаєте це дружбою...
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляВсміхайлик
Ну це ж теж брехня, мабуть ще гірше
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Я. Ще раз повторюю, в мене немає грошей на Алі експрес, в мене немає грошей кожен день на таксі
Вибирайте що вам подобається
Мона_Лиса• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Чому я маю комусь розповідати про свої фінансові справи?
Я ж не лізу до них щоб вони мені баланс надали за 2022 рік.
Тому дивно що комусь цікаві чужі фінанси
Справа не в ’надали баланс’, просто ви самі наділили тему грошей якимось сакралтним змістом і самі ж від цього страждаєте.
Ну гроші та й гроші - ви ж їх не вкрали, а заробили. А поводитесь так, наче чогось до всирачки боїтеся.
Немає нічого страшного сказати, що намагаюсь відкладати на житло. Нащо оті всі ізвивання і ускладнення простих речей?
Чи ви з тих, кого глазять, попоблЄно і інша маячня?
Сижу_и_плачу• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Розумієте, коли директор підприємства каже, що потрібно розтягнути 1500тис, ти ж розумієш, що воно лапшить, а коли санітарка, то зрозуміло бідує, так і ви, ви вважаєте інших за лохів....вам не приємно, що не всі хавають ваші брехні, аж тему тут склепали

Всміхайлик• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Ну це ж теж брехня, мабуть ще гірше
Почему ? Ну давайте по-честному - копить деньги на жилье это сложно и совсем не в кайф - это вынужденная мера , где тут враньё . По факту - лично я бы ответила ’ Сейчас коплю на более важные вещи , пока покупать себе все, что хочу не могу ’ но вы же вообще не хотите и заикаться про накопления , поэтому я вам подкинула вариант ответа , где не будет вранья о том, сто у вас совсем нет денег
Сижу_и_плачу• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Вибирайте що вам подобається
Не лапшіть ок? Візьміть з тих, що на квартиру лежать.
Всміхайлик• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Мне очень жаль вашу подругу , человек вы не фонтан
Сижу_и_плачу• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Ну це ж теж брехня, мабуть ще гірше
В чому брехня?
Кривая спроса• 24 июля 2024
Ответ дляYaЯна
Можна казати не ’немає грошей’, а відкладаю на інші важливі потреби. Тоді це не буде сприйматися як обман. Я не люблю коли мені брешуть. Можна просто приховувати , але брехати - ні, мені такі друзі не потрібні
Ну да , сказать , что откладываю ... И сразу начнется - а на что , а сколько , а какую сумму нужно собрать , а зачем оно тебе надо ))))
Сижу_и_плачу• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Ви рахуєте, що ви одна така сообразітєльна? Що можете інших за лохів тримати? Ви не розумієте скільки отримує айтішнік і прибиральниця, дійсно? Чи по вас не видно скільки ви на себе витрачаєте?
автор Гарачий Чокалад • 24 июля 2024
Ответ дляМона_Лиса
Це тут в темі я написала відверто про своє ставлення до грошей.
А в житті просто я не трогаю, мене не трогайте.

Бувають якісь теми і а перекурі можемо підняти про ціни, про послуги але ж все узагальнено.

Просто мене дивує. Мені абсолютно все одно хто і що купив і як він при цьому жив, що їв і що говорив.
А хтось, бачте, ображається
Мона_Лиса• 24 июля 2024
Ответ дляКривая спроса
И что в этом страшного? Цены на квартиры и машины это страшная тайна?
Люди сами придумывают себе тайны-интриги и свято думают, что это помогает им в чем-то.
Околовита• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Бо я просто не хочу обговорювати свої фінанси.
В свою чергу я ніколи не задам таке питання. На що ви тратите свої гроші.
Як на мене це вершина безтаковності
А хто каже про обговорювання? Але якщо вже спитали, просто відповісти по суті, що збираєте на щось, є мета, не брехати і не викручуватися, щоб відсікти взагалі подібні розмови. А от якщо Ви заробляєте, нічого не купуєте і ниєте, що грошей немає, то от це якраз і провокує зайву цікавість і дискусію з боку сторонніх.
Всміхайлик• 24 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Так я ж тут 100 разів написала.
В мене немає грошей на аліекспрес.
В мене є гроші на їжу, на стоматолога.
В мене немає грошей на аліекспрес!
Чому люди називають це брегнею?
Потому что деньги у вас есть, просто вы их тратить не хотите на определенные вещи по той причине, что экономите - это ПРАВДА
Кудрі кручу сама• 24 июля 2024
В мене мало друзів, але ті хто є, я вважаю найріднішими і ніколи нічого не приховувала, звичайно не називала дати покупки, але не приховувала, що збираємо на машину чи на відпочинок, а ось ті кого я вважала друзями вирішили, що я не та кому потрібно все розказувати, напевне бояться що позаздрю і все приховували від нашої сімʼї, вперше за довгі роки дружби я цей рік втримала в роті свому свої плани, як думаєте, образилися? Звичайно, не спілкуємося вже чотири місяці, їм можна приховувати все, а нам ні. От такі в людей взаємовідносини, скрізь фальш.