Часто чую обговорення, чи пасує ім"я наприклад Мілана до призвища Ковбаса. Чи дурні обговорення імен дітей, як кого називати (чим ви відрізняєтесь від Фаріон? Це ж якийсь комплекс меншовартості. В мене донька Анжела - ну то я дояриста мама)) . Тобто в угоду суспільству, а що люди скажуть, не повинна обирати ім"я яке мені подобається. І всілякі насмішки над прізвищами, як на мене це дно. Обговорювати призвища і імена - цілком нормально, але соромитися, чи глузувати з людей, як на мене вкрай безкультурно. І часто бачу як глузують з людей з українськими прізвищами, типа Ногузадирищенко. я навпаки, думаю яке цікаве самобутне призвище
Viktiriia-ec46• 24 июля 2024
Ответ дляannac
Цікаво, що спонукало колись людині дати таке прізвище - Ногузадирищенко?
Телебзда.... Чорнописько....
Стрекоза любви• 24 июля 2024
Автор, ви чомусь українців поставили у центр світу? Завжди є насмішки з прізвищ, їх завжди якось перетворюють у щось смішне, якщо можна асоціативний ряд підібрати. У будь-якій країні.
Ответ дляannac
Прізвище колись було як російською ’прозвище’. у росіян був барин, тому усіх крестьян записували типа Романов - від прізвища баріна. А в Україні не біло до Катерини 2 кріпацтва. То люди мали власні прізвища. Це наша спадщина
Ответ дляСтрекоза любви
Перетворювати у щось смішне це одне, підколювати це нормальні жарти. А обговорювати що до прізвища Свінарчук не пасує якесь ім’я - це дно
Viktiriia-ec46• 24 июля 2024
Ответ дляnavariya
В мене знайома. Прізвище: Вагіна... І як?
чула таке прізвище, казали наголос на перший склад. у мене одногрупниця Самець-те саме говорила, я не ,СамЕць, я САмець
klaraneill• 24 июля 2024
Ответ дляDumky
Зараз дуже мудрять з іменами батьки)))
Айріс Блоха
Фаіна Пацюк
Айріс Блоха
Фаіна Пацюк
так а чем Ганна Пацюк лучше Фаины?) просто сама по себе фамилия не нейтральная
Lilian-nochka• 24 июля 2024
Ну я недавно у врачихи была.вот скрин,чтоб не сказали,что выдумала.считаю,что не страшно поменять фамилию,комфорт дороже 270 грн
klaraneill• 24 июля 2024
Ответ дляLilian-nochka
это еще нормальная фамилия
Lilian-nochka• 24 июля 2024
Ответ дляklaraneill
это еще нормальная фамилия
Себе такую не хотела бы
Наталка -русалка• 24 июля 2024
Ответ дляnavariya
Російське)