Часто чую обговорення, чи пасує ім"я наприклад Мілана до призвища Ковбаса. Чи дурні обговорення імен дітей, як кого називати (чим ви відрізняєтесь від Фаріон? Це ж якийсь комплекс меншовартості. В мене донька Анжела - ну то я дояриста мама)) . Тобто в угоду суспільству, а що люди скажуть, не повинна обирати ім"я яке мені подобається. І всілякі насмішки над прізвищами, як на мене це дно. Обговорювати призвища і імена - цілком нормально, але соромитися, чи глузувати з людей, як на мене вкрай безкультурно. І часто бачу як глузують з людей з українськими прізвищами, типа Ногузадирищенко. я навпаки, думаю яке цікаве самобутне призвище
FluffuRana• 24 июля 2024
Ответ дляannac
ДУбіна, КОзел, БІда. Чомусь завжди на перші склади в таких прізвищах роблять наголос
У мене є знайомі ДубІна і БідА
Ana Fernandes• 24 июля 2024
Ответ дляСчасье
Перетворювати у щось смішне це одне, підколювати це нормальні жарти. А обговорювати що до прізвища Свінарчук не пасує якесь ім’я - це дно
Подкатывать это большее дно
Ночка_темная• 24 июля 2024
В мене було гидотне дівоче прізвище, українське, все дитинство мене за нього дражнили жорстко, а я була тиха й боязка, не могла за себе постояти. Не розумію навіщо мати так знущалася наді мною, з батьком вони розлучилися коли мені рік був, і крім аліментів, ніякої його присутності в моєму житті не було. І собі вона повернула дівоче а мені залишила ту
. Змінила прізвище коли заміж вийшла і аж зітхнула з полегшенням,тепер не соромно вимовляти і писати його.
Janeke_in_UA• 24 июля 2024
Ответ дляannac
Цікаво, що спонукало колись людині дати таке прізвище - Ногузадирищенко?
Помню в школе было девочка Лысакобилка. Это казацкие фамилии, кажется. Казаки были с чувством юмора....
Ответ дляНочка_темная
Якщо мати змінила би вам прізвище, вона не отримувала би аліменти. Здається так.
Доречі у вас тема про одне, а заголовок - гуть про інше. Вибір ІМЕНІ - це вибір імені. Ставлення до ПРІЗВИЩА - це ставлення до прізвища. А до чого тут «соромлятся», нікому не ясно.
І взагалі - всім настільки пофіг на це, ви б нали..
Особливо зараз. Мене йібе, вибачте, як зто кого назвав? Їх йібе що я про це думаю?
Ото давно маячню таку нн читала
Mrs.Ochmonek• 25 июля 2024
Ответ дляИрина_Б_
А что означает чисто украинская фамилия Фарион?
А ви не полінуйтеся, підіть у бібліотеку, знайдіть словник ШУХЕВИЧА і прочитайте тлумачення.
Mrs.Ochmonek• 25 июля 2024
Ответ дляИрина_Б_
вообще нет желания и возможности, тут все просто эта фамилия не украинская от слова совсем, еврейская да, или французкая, венгерская.
Звичайно, це простіше щось там припустити без аргументів, ніж завести собі хоча б словник Грінченка.
Але якби прізвище і раптом мало неукраїнське походження , то що? Це щось змінює?
Ответ дляMrs.Ochmonek
мне вообще фиолетово кто с какой фамилией, но националистка сама к Украине имеет посредственное отношение, зато проклинала всех знатно, даже цыгане крестились бы 😂