Невгамовна Бу• 24 июля 2024
Хто заморожував яйцеклітини?
Привіт!
Хочу заморозити яйцеклітини, так як мені вже 30 років, а народжувати поки не хочу по багатьом причинам.
Скажіть, будь ласка, хто заморожував, як пройшло у вас все? Скільки яйцеклітин вдалось отримати? В яку вартість обійшлось?
Так точно!• 24 июля 2024
Мені пропонували в свій час, мабудь років 10-11 тому, було 5000 грн. рік, якщо не помиляюсь, Київ, зараз не підкажу.. Вам автор ще зарано на мій погляд..
Добротная• 24 июля 2024
Автор, здайте АМГ - подивіться взагалі який у вас запас. А по темі скільки коштує: 1 стимуляція - близько 80т грн. + заморозки. По результату - у мене в 1 стимуляцію було 6 хороших яйцеклітин, у 2 - 17 шт. По зберіганню - 1100грн / 3місяці. Але для програми відкладенного материнства наче треба більше 20- 25 яйцеклітин. Можете поцікатися у різних клініках - майже в кожній є ця програма відкладенного материнства
Опля Картопля• 24 июля 2024
Ответ дляДобротная
Підкажіть, що змінювали в стимуляціях?
Були різні препараты?
Цікавить, що змінили, аби отримати в другій стимуляції такий хороший результат
Були різні препараты?
Невгамовна Бу
• 24 июля 2024
Ответ дляДобротная
Я дуже боюсь втратити час, всі лікарі рекомендують заморожувати яйцеклітини до 32 років максимум, потім вже толку немає бо чим старше тим більше яйцеклітин треба. Тобто вік жінки= кількості яйцеклітини щоб хтось з них пережив розморозку-заморозку.
Добротная• 24 июля 2024
Ответ дляОпля Картопля
Підкажіть, що змінювали в стимуляціях?
Були різні препараты?
Так, препарат 1 змінили. Дома може знайду - напишу. Але в мене і АМГ 8 було, тому є що стимулювати. Дівчина зі мною після стимуляції в палаті була - той же лікар, але по 1-2 яйцеклітині достають, бо АМГ низький
Добротная• 24 июля 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Якщо відчуваєте, що це вас заспокоїть - що яйцеклітини вже заморожені - то дійте. Але мені зараз 35 - поки якість норм)
Невгамовна Бу
• 25 июля 2024
Ответ дляДобротная
Скажіть, будь ласка, а у скільки років у вас був амг 8? Це у вас СПКЯ чи просто такий високий рівень?