Натусик_13• 24 июля 2024

Питання до наших в Німеччині, зміна землі

Дівчата, може комусь вже прийшлося зіштовхнутися зі зміною землі. Проживаємо з дитиною 2 роки в одній землі, хочемо переїхати в місто іншої землі, в якій є для нас житло і мініджоб. Яка процедура переїзду? Де е можна узнати
автор Натусик_13 • 24 июля 2024
цікаво, чому такі смайликі
Борисфенка• 24 июля 2024
В Джоб-центру і Ауслендербехьорде
Борисфенка• 24 июля 2024
Ответ дляНатусик_13
цікаво, чому такі смайликі
Тому що простіше загуглити
brightFuture• 24 июля 2024
Фейспалмы полетели 😂
Зайдите лучше в местную группу,там спросите.
Меньше яда будет.
brightFuture• 24 июля 2024
Вот тут спросите
https://t.me/help4ukrainerefugee2
автор Натусик_13 • 24 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Тому що простіше загуглити
гуглили, нічого не простіше. Навіть в людей питаєш і різні варіанти кажуть. Можливо на практиці вже хто знає точно. Навіть в джобцентрі запитували, розказали процедуру зміни місця проживання в межах однієї землі, як я вже зрозуміла, а потрібно інше
автор Натусик_13 • 24 июля 2024
Ответ дляbrightFuture
Фейспалмы полетели 😂
Меньше яда будет.
це було очікувано )) Але надія на те, що відпишуться і адекватні люди, які вже це прожили
автор Натусик_13 • 24 июля 2024
Ответ дляbrightFuture
Вот тут спросите
https://t.me/help4ukrainerefugee2
дякую
Борисфенка• 24 июля 2024
Ответ дляНатусик_13
В кожній землі і в кожному місті є свої окремі приколи. На практиці це велика заморока, моя знайома переїхала, її досвід вам нічого не дасть. По сто раз бігала в Джоб-центри і Ауслендербехьорде обох земель, щось їй розповідали, робила. За півроку вправилася.
автор Натусик_13 • 24 июля 2024
Ответ дляbrightFuture
Фейспалмы полетели 😂
Меньше яда будет.
це називається, без аноніма особо і не понаписуєш, то хоть смайликів натикаю )))) Надіюсь їм полегчає. Ми зараз в селі, де ні роботи, ні житла, ні транспорту по вихідним, потрібно щось робити
alenalash• 24 июля 2024
На скільки я знаю, для зміни землі потрібна вагома причина, як от навчання в Університеті чи робочий контракт, тобто людина повинна бути уже не на соцвиплатах. Житло не є причиною для переїзду.
lor• 24 июля 2024
Инич• 24 июля 2024
У кожній землі є фінансування на певну кількість соціалу. Тому, швидше за все, з мініджобом, вам не дадуть дозволу. Однокурсниця змогла переїхати тільки тоді, коли її гарантовано брали на постійну роботу в іншу землю. І то, треба було надавати купу документів, що вже знайшла житло, немає питать з попереднім орендодавцем і таке інше.
Seehund• 24 июля 2024
У нас разрешают переезд по причине полноценной работы.
автор Натусик_13 • 24 июля 2024
Ответ дляSeehund
так, коли вже не залежиш від джоба , тоді можна переїзджати. Тут ще поки що роботи нема
ПрелестьВин• 25 июля 2024
Сама в такой же ситуации. Только в начале этого пути. Информация разная, потому что разные требования разных земель. Но в любом случае, сначала находите антраг- работа или учеба и только потом поддаетесь.+ Находите жилье в новом месте и эти 2 документа отправляете в миграционкв новою. Приходит ответ, откреплянтесь от старой. Вроде просто, но на деле много проблем)) ДЦ потом, сначала миграционка. Она решает
Terramiss• 24 августа 2024
Ответ дляНатусик_13
Ну офіційно є всього три причини
Робота (не мініджоб)
Навчання
Воззʼєднання сімʼї