Бамбарбия! Кергуду.• 24 июля 2024
Такий ободок дзеркала виглядає по жлобськи?
Він як грубий мені.. дешевий
Natalia505• 24 июля 2024
Ответ дляinterior_designer
Ну по перше це дуже гарно, по-друге це вже залежить від особистих побажань людини, мені особисто дуже подобається і вдома зробила декілька дзеркал і з фронтальною підсвіткою у ванній кімнаті, і з фоновою підсвіткою велике дзеркало у передпокої. Якщо вам особисто воно не подобається це ж не означає що воно не повинно подобатися нікому)
Ніхто не сперечається. Смак діло індивідуальне. Я думаю для цього тема створена, для обговорення.
Бамбарбия! Кергуду.
• 24 июля 2024
Ответ дляЗ родзинкою
У меня такое зеркало.
Чертишо, а не вопрос у вас.
Сфоткайте як у вас виглядає
З родзинкою• 24 июля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Сфоткайте як у вас виглядає
Чтоб ваша тема перешла в русло срача в моей ванной? Дурних нема))).
Щось не спиться• 24 июля 2024
Я зрозуміла що не люблю дзеркала з вбудованою підсвіткою. Мені чим простіше тим гарніше. Тому повісила над дзеркалом окремий додатковий світильник. А дзеркало велике вмуровано в плитку.