Перша на селі• Изменено 24 июля 2024
Как принимать Флуконазол 150. От кандиды
Принимать 1 таблетку. После повторять через пару дней? Или достаточно одной?
Malificenta_• 24 июля 2024
Там насколько помню три таблетки вроде, надо пропить все три, тоесть полный курс. Вас одна таблетка ничего не даст
Баррикадница• 24 июля 2024
1 день, 3 та 7-й. Всього три, по 150 мг+додатково свічки на ніч, Ліварол, Клотримазол, щось з цих препаратів. І краще партнера пролікувати, мазь Клотримазол 10 днів.
Перша на селі
• 24 июля 2024
Ответ дляБаррикадница
Це від антибіотиків. 10 днів антибіотиків