Червона ікорка• 24 июля 2024
Була сьогодні в поліклініці, і гуляє активно новий вірус. Як ви думаєте?
Чи можливо таке що дійсно може бути lockdown у 2025 знову? Такий навіть фільм випустили Lockdown 2025. Я щось насторожена. З одної сторони вірю, все може бути з іншої хіба є хто знову на це поведеться? Але логічно що є… Моторошно мені, бо світ з часу ковіду вже не той.
Червона ікорка
• 24 июля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
что вы принесли с поликлиники?
Я нічого (але вс проще бути) окрім температури 37.1
Леплю из пластилина• 24 июля 2024
Да уже несколько месяцев трубят про новую пандемию, я в том числе.
И что значит ’поведется’? Аж бегом поведутся, главное по телеку показывать рефрижераторы с трупами и рассказывать про острова выделенные под захоронения, а еще, пугать на местах, как в прошлый раз
Малявка ще та• 24 июля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
что вы принесли с поликлиники?
Плітки , плітечки, пліткуні.
Дівчина заглядєніє• 24 июля 2024
Как так, я летом заболела... опять новым вирусом травят
Люди, вы как с луны, всегда летом болели и будут болеть, да, жара, но есть сквозняки, перепады температуры от кондиционеров, есть другие болеющие, которые разносят вирус.....
Червона ікорка
• 24 июля 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Так, я також вже декілька місяців чую про це. Але не думаю, що буде нова панадемія. Але я багато чого не думала що буде…
Дівчина заглядєніє• 24 июля 2024
Ответ дляЧервона ікорка
так а сегодня что произошло?
вы увидели больных?
Червона ікорка
• 24 июля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
так а сегодня что произошло?
вы увидели больных?
Так. Лікар сказав що якийсь вірус 🦠 багато хто хворіє
Дівчина заглядєніє• 24 июля 2024
Ответ дляЧервона ікорка
особенность какая?
Червона ікорка
• 24 июля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
особенность какая?
Я вже у ті питання не вникала чесно кажучи
Дівчина заглядєніє• 24 июля 2024
Ответ дляЧервона ікорка
уточните на след раз - это важно
Крайня невістка• 24 июля 2024
Ответ дляМуууумие
Резко боль в горле и температура 39, на следующий день 36,6 и насморк
А в мене насмлрку немає,тільки страшна біль в горлі три дня,і три дня температури по 39,а сьогодні вже ніяк симптомів немає.
Баба на горошині• 24 июля 2024
У меня ребёнок заболел. На ровном месте с самого утра температура шкварит, нет ни соплёй,ни кашля,ну горло чуть красное. Сбивается плохо
Успокойся_Успокойся• 24 июля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
уточните на след раз - это важно
Головний симптом - дуже тягне підіймати паніку на рівному місці.
Сижу_и_плачу• 24 июля 2024
Ответ дляМуууумие
ну точно новый! никогда ж такого не было!
ПироженкА• 24 июля 2024
Никто ж никогда ни чем не болел, а тут на тебе 😄
Все под новый вирус подходит. Это точно оно!!! Пандемия!
Луковая• 24 июля 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
А ещё как трупы дедов и бабулек сгорают в крематории , ниша для сжигания открыта ....😔во время сжигания
П´яна вишня• 24 июля 2024
Пандемия = конец войны. Но с учетом принятых законов, прятаться придется не от ТЦК, а от мед. полиции.
Поросенка• 24 июля 2024
Та нехай вже. Може підараси заберуться в свої болота.
Я і донька хворієм зараз. У брата на роботі теж чоловік пам´ять хворих.
Свій варік• 24 июля 2024
Я в некотором смысле даже завидую немного таким как автор. Это насколько надо иметь беззаботную жизнь и незамутненное сознание, что бы париться там каким то вирусом из 2025 живя в Украине.
Червона ікорка
• 24 июля 2024
Ответ дляСвій варік
Ви напевно з тих хто кричали і сміялись що і війни не буде і не парились ?
Кастрюлька• 24 июля 2024
Хрін їм, двічі на таке наш народ не поведеться (я сподіваюсь). Німці, швейцарці і інші ’доброчесні громадяни’ можуть сидіти по хатам скільки хочуть - діло їхнє.
Червона ікорка
• 24 июля 2024
Ответ дляСвій варік
Розумієте , з огляду на теперішні події я вже боюсь всього .
Бо і в ковід не вірили і в війну
Тому мій страх абсолютно легко пояснити чому !
Бо і в ковід не вірили і в війну
П´яна вишня• 24 июля 2024
Ответ дляКастрюлька
Вам вибір не даватимуть. Або щеплення, або вдома. Подивиться на силові структури і як вони змінилися з 2020 р.
Стильна штучка• 24 июля 2024
Ответ дляМуууумие
У меня неделю назад сутки температура была 38.6, на следующий день 36-36.4, насморк, горло.
Муууумие• 24 июля 2024
Ответ дляСтильна штучка
Один в один