пьЯНА• 24 июля 2024

Планування вагітності

Вітаю! Всі аналізи норм! Результат гістології ендометрію наступний. Фрагменти ендометрію, що морфологічно відповідає початку середньої стадії фази проліферації. Спостерігається нерівномірний розвиток ендометріальних залоз. У стромі ендометрію наявний нерівномірний набряк із фіброзом та легка лімфоцитарна інфільтрація. CD138-позитивних плазматичних клітин у стромі ендометрію не виявлено.

Патологогістологічний висновок (діагноз)
Ендометрій відповідає вказаному дню менструального циклу. Гістологічна картина та результати проведеного імуногістохімічного дослідження вказують на відсутність ознак хронічного ендометриту.
Записана до лікаря через тиждень. Можливо хтось стикався з подібним діагнозом. Підкажіть тут можна пробувати вагітніти чи потрібно щось в такій ситуації додатково робити ?
Ольга.Д.О.• 24 июля 2024
Ну, з цим аналізом все норм.
Ні грама• 24 июля 2024
У вас норма з цим
Безпринципова• 24 июля 2024
Чоловік вже здав спермограму?
Чи аналізи то тільки для жінки?
автор пьЯНА • 24 июля 2024
Ответ дляБезпринципова
Чоловік вже здав спермограму?
Чи аналізи то тільки для жінки?
Здав спермограму, Фолатний цикл і каріотип
Malificenta_• 24 июля 2024
Діагноз заключається в тому що діагнозу там немає, тобто що ваша матка готова до вагітності. Додатково вам вде скаже лікар, наприклад пропише вітаміни, можливо запропонує відстежування росту фолікул,
Ольга.Д.О.• 24 июля 2024
Почитайте про важливість достатньої кількості йоду в організмі в період планування і самої вагітності. І про наслідки йододефіциту. Особисто я ще здавала аналіз ’йод у сечі’.