Бронетапці• 24 июля 2024
Порадьте якусь класну подушку
Телефон Рубика• 24 июля 2024
Як може подушка бути класною або не класною? Вона або зручна і підходить, або не підходить конкретно Вам. І те, що мені класно, Вам буде взагалі ніяк...
Не худа ні разу• 24 июля 2024
Їдьте в магазин і самі пробуйте,бо це дуже індивідуально,як і написали вище. Я минулого місяця замовила таку ж подушку,як у мене і було до цього- та ж модель, того ж виробника,отримала замовлення і була шокована,бо вона жахливо не зручна. Тож довелось їхати в магазин і обирати на місці.
Балаболка• 24 июля 2024
Уже больше года у меня ортопедическая из Юска, внутри мелкий резанный поролон, не сбивается как из силикона или холофайбера и думаю мне она будет на долго.
Джонсонюк• 24 июля 2024
Сходите в Юск, и на всех полежите. Я так выбрала себе Voss ортопедическую из пены, мне она идеальна