Шкварочка• 28 декабря 2024
хто спить на ортопедичних подушках, де ви купуєте наволочки на них?
чи самі перешиваєте?
купила подушку. в інтернеті знайшла тіки 1 варіант наволочки, і той страшний. подушка от така як на фото
Тарологичка• 28 декабря 2024
В Ярослав есть наволочки подходящие на такие подушки (у меня voss из Юска). Расцветки там не все красивые, но что-то найти можно
Шкварочка
• 28 декабря 2024
Ответ дляТарологичка
дякую, шось на сайті не побачила ні в ярославі,ні в юску . треба зайти в магазин офлайн
Тарологичка• 28 декабря 2024
Ответ дляШкварочка
На сайт сейчас тоже зашла вам найти, но не нашла. А оффлайн их много, зайдите при случае
Тут надолго• 28 декабря 2024
Ответ дляШкварочка
То бо той розводняк всі викидають...тому і наволочок на то Г не продають
Тарологичка• 28 декабря 2024
Ответ дляТут надолго
А в чем разводняк?
Тарологичка• 28 декабря 2024
Ответ дляТут надолго
В ортопедичності
Я только на таких могу спать, на обычных на утро сильно болит шея и спина. Но я долго выбирала, чтоб по высоте подошла.
Шкварочка
• 28 декабря 2024
Ответ дляТарологичка
у меня такая же история
Тут надолго• 28 декабря 2024
Ответ дляУдальонка
Сама придумала?
А ви розумієте значення слова ’’ортопедичне’’?
Удальонка• 28 декабря 2024
Ответ дляТут надолго
А Вы?
Тут надолго• 28 декабря 2024
Ответ дляУдальонка
А Вы?
Ну так би і написали що незнаєте!!!
Ортопедичне = лікувальне = виготовляється ортопедом!!!!
А то все в магазинах то тупо дизайнирське....ну з натяжкою анатомічне...і як ви самі з десятого разу підберети під свої викривлення ту подушку то буде вам комфортно (якщо вони бувають різні)
Дикая Роза• 28 декабря 2024
В юске есть, но в моем городе были страшненькие в остатках и качество так себе, поэтому заказывала на алиэкспресс.
Не зви чайна• 28 декабря 2024
Ответ дляТут надолго
Кто всі ? В мене у всій сімʼї і на інших не спимо.
Автор, наволочки обичні одягаємо
Простецкая• 28 декабря 2024
Ответ дляТут надолго
Ця подушка спасла мене від головних болів.
Тут надолго• 28 декабря 2024
Ответ дляПростецкая
Та без питань...але не треба їх анатомічними називати...9/10 їх викидають за тиждень/місяць
Шкварочка
• 28 декабря 2024
Ответ дляНе зви чайна
Автор, наволочки обичні одягаємо
так воно ж незручно получаэться
Простецкая• 29 декабря 2024
Ответ дляТут надолго
Так вони і є анатомічні. Може купили щось схоже на анатомічну та викинули? В анатомічних регулюється і висота і жорсткість.