Метелик• Изменено 25 июля 2024

У майстра манікюру «немає вільного часу», але постійно зʼявляються віконця

Років з пʼять робили манікюр/педикюр у одного майстра, вона колись з моєю сестрою у пологовому лежала, хороша дівчинка, спочатку робила поганенько, з часом «набила руку», клієнтів набрала, з початку року пішла з салону де працювала на оренду, прайс підняла, ми продовжували ходити.
З квітня десь тенденція пішла така, що для сестри взагалі немає місця, ніколи, мене записує, потім пише «вибач, захворіла», переносить запис на кілька тижнів, зроблю, потім записуюсь, вона знову переносить.
При цьому в сторіс викладає «горить віконце в четвер на 12», чи щось таке.
Вже пішли до іншого майстра, двічі була в неї, ну таке, просто не звично.
Сьогодні сестра скинула скрін, та зірка виклала що в неї є віконечко, сестра їй написала за дві хвилини, уже зайнята і місць немає до середини серпня.
Ось навіть цікаво, що могло трапитись?
Наче не ображали її, завжди радили усім, здавалося дружні стосунки, де ж їй в борщ на$рали?
Аноним Советчик• 25 июля 2024
У мене така косметолог була - навіть не знаю, коли вас взяти, все розписано до 3050 року, ну хіба ось тут вікно через місяць, але не точно. Ну ок, я помикалась, знайшла іншого спеціаліста. Зате тепер листівки шле у вайбер - я в Украіне, жду! Ну ок, чекай.

ЛижТолько• 25 июля 2024
Ответ дляSantaMonika
У меня держится 7 дней минимум
Это я готовлю, мою посуду и убираю каждый день
Топ это закрепитель
Нормальный лак купите с топом
Не за 5 грн . И все отлично
дякую
Панна Кота• 25 июля 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Ну это если мастер автора не кинула в ЧС ее вместе со сторис
Если она продолжает ее обслуживать, то скорее всего не кинула.
Мастер Класс• 25 июля 2024
Ответ дляSantaMonika
У меня держится 7 дней минимум
Топ это закрепитель
Нормальный лак купите с топом
Не за 5 грн . И все отлично
Не тримається нічо отлічно. Навіть гель лак без укріплення не тримається. У Вас просто гарна пластина, але не у всіх така.
Дело было давно• 25 июля 2024
Ответ дляМетелик
Та інша майстер не новачок, вона мінімум три роки пропрацювала в салоні
А ви з нарощуванням робите? Зараз дівчата майстри почали відбирати собі клієнтів пожирніше. Звичайни гігієничний манікюр не хочуть робити.
Дело было давно• 25 июля 2024
Ответ дляМетелик
Прямо знайома, два тижні на збереженні в одній палаті, діти чотири роки в одній групі у садочку і сім років в одному класі в школі
Так може звідси ноги ростуть. Щось не поділили в батьківській групі. На що здавати і скільки.
Смажена полуничка• 25 июля 2024
Если она наслушалась нынешних коучей и психологов ,они советуют отходить от людей,которые были в начале твоего пути ,когда ты был никем .
Они типо много знают о тебе и т.д.
Моя бывшая шефиня разогнала всех старых друзей , человек за несколько лет изменился до неузнаваемости .
Тоже ходила к кручам ,на всякие тренинги по успеху и т.д.
SantaMonika• 25 июля 2024
Ответ дляМастер Класс
Нет. Я покупала обычные лаки и было на вечер
Пластина ужасная, как и ногти были

Купила топ и лак фирмы, они так и называются
недельные лаки CND VINYLUX
Около 250 грн лак И так же топ - , он и есть укрепитель цвета
Уже три цвета . Сохнут за минуту
Мега довольна
Мастер Класс• 25 июля 2024
Ответ дляSantaMonika
Пластина ужасная, как и ногти были

недельные лаки CND VINYLUX
Уже три цвета . Сохнут за минуту
Мега довольна
Дякую, спробую ще ці, хоча і сумніваюся, бо в житті навіть гель лак не змогла зробити жодного разу нормально. Як вийде, то відпишуся Вам потім, подякую ще раз.

Пес Патрон• 25 июля 2024
Ответ дляМетелик
Мінімум пʼять років наші гроші її влаштовували
Звучить так, наче ви їх гроші просто так носили.
Не її ваші гроші влаштовували, а вас її робота влаштовувала.
Я розумію чому вона вас не хоче більше бачити, і має право. Відчепіться від людини, вона не ваша мамка щоб все життя вас терпіти.
Natal_ka91• 25 июля 2024
Особисті причини можуть бути? Діти щось не поділили в школах/садках, батьківські групи і т.д.? Можливо, ціну за послугу не зручно підвищувати, а так не вигідно вас брати в роботу?
Домовенок Кузя• 25 июля 2024
Покажіть фото її робіт
Носки на подтяжках• 25 июля 2024
Ответ дляSantaMonika
Пластина ужасная, как и ногти были

недельные лаки CND VINYLUX
Уже три цвета . Сохнут за минуту
Мега довольна
а знімати потім чим цей лак? треба інструмент? чи рідиною для зняття лаку?
автор Метелик • 25 июля 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Покажіть фото її робіт
Нашо?
ПодругаМужа• 25 июля 2024
Ответ дляSantaMonika
Пластина ужасная, как и ногти были

недельные лаки CND VINYLUX
Уже три цвета . Сохнут за минуту
Мега довольна
А где вы покупаете?