Аленький носочек• 25 июля 2024
Купила трохи продуктів - 315 грн( Чому так дорого все?
Чи Ашан здорожчав, чи мені здається. Якось забагато для такого набору...
Рятівник Малібу• 25 июля 2024
Ответ дляNatal_ka91
Рада що у вас все ок і на все вистачає
От нытья и возмущений у вас все ок не станет и не начнет на все хватать. У вас есть конкретные предложения, кроме как поныть на форуме про ’верхівки’, которым что-то выгодно?
Аленький носочек
• 25 июля 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Не погоджусь. Не лише до них. Звісно провина за війну цілком і повністю на них, це навіть не обговорюється. Щодо енергосистеми, її роботи, резервів, відновлення - всі питання виключно до української влади та власників. Третій рік війни, а у нас досі багато законсервованих ще до війни енергоблоків на ТЕЦ та АЕС. І вишенка на торті - деякі розбомблені турбіни ТЕЦ відновлені, навіть мають потужні нові трансформатори і при цьому шалені відключення світла. Стосовно свого міста в мене 100% інформація про це. А до вчора світла не було по 15-17 годин на добу. Тобто зроблено це штучно і навмисно
Теж так вважаю. Але зараз вам напишуть, що виключно путін винен у відключеннях світла і ракетах, наші святі та Божі. Я двічі молоко купувала і кисле було
Мороженная курица• 25 июля 2024
Ашан в Украине дорогой был всегда, думаю в АТБ дешевле б стоили ваши продукты
Аленький носочек
• 25 июля 2024
Ответ дляЗабула що?
Тільки дітям без непереносимості лактози. Для дорослих від них більше шкоди.
Ви їсте тільки вівсянку і гомілки? Апельсини теж шкідливі,там же цукор? Чи як?
Летюча помилка• 25 июля 2024
Ответ дляNatal_ka91
Удалено администрацией...
А ви що робите щоб не терпіти?
SantaMonika• 25 июля 2024
Ответ для40каградусная
А ви своїм постом хочете сказати, що простий набір обійдеться дешево, ціни космічні на все, навіть коли не буде авокадо
Ні, недешево, але ціни нормальні, якщо врахувати війну і всі обставини
За 300 грн для мене база була б крупи, масло,курятина, овочі . За 300 грн можна легко день добре їсти. Зі смаколиком
Летюча помилка• 25 июля 2024
Ответ дляЗабула що?
Не несвть пургу)))
Аленький носочек
• 25 июля 2024
Ответ дляМороженная курица
Не люблю Атб, маленький вибір. І ще декілька місяців назад Ашан не був такий дорогий(
Natal_ka91• 25 июля 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Підняти зп до європейських, нє? Помічникам і собі можна до 130к. Гроші є в країні, просто на людей наср*ть, це моя думка і крапка
Аленький носочек
• 25 июля 2024
Ответ дляБензопирен
Не в тему) но у вас так гармонично все) по цветам))
Прокачую сідниці• 25 июля 2024
Тому що молокозавод працює на купленій електроенергії за космічні гроші коли нема світла. Тому що чорнобаївська птахофабрика найбільша в Україні перестала існувати в 2022. Тому що тепличний край лівий берег Херсонщини розбомблений і в окупації а ви завжди їли овочі звідти до війни. ...
Тому що війна автор. Відкрию вам очі.
SantaMonika• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Молочні продукти не треба?
Я не вживаю молочку взагалі, це некорисно
Як вам треба, вона теж є дешева
ЛюблюДевчонок• 25 июля 2024
Ответ дляЗабула що?
Це де людині платять менше 300 грн в тиждень за повний робочий день?
А вы считаете, что там продукты на неделю?
Перевожу комментарии : в разделе роскошь у нас ряженка, йогурт , стаканчик мороженое и, о ужас, автор шикует и покупает арахис
И это, при минималке у нас платят 400грн в день, и ни в чем себе не отказывай
Мороженная курица• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Был всегда дороже....
Забула що?• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Молочку не їм. Фрукти і ягоди їм рідко. Цитрусові тільки додаю в напої.
Завтра не пью• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Удалено администрацией...
Вы с села и сами про это написали
Аленький носочек
• 25 июля 2024
Ответ дляМамин тріль
Удалено администрацией...
Тролите?
Рятівник Малібу• 25 июля 2024
Ответ дляNatal_ka91
А кто вам должен зарплату поднять, депутаты? Ну пойдите под Раду, потребуйте, вы же не раб.
Аленький носочек
• 25 июля 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Вы с села и сами про это написали
Я не з села, ви вмієте читати? Мені передають продукти з села. Не розумієте прочитаного,ще й язвітб прийшли
Стигла полуниця• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Ашан завжди був дорожчий поміж інших. Хочете вибір - за це і переплачуєте.
ЛюблюДевчонок• 25 июля 2024
Ответ дляSantaMonika
Це неправда
Звичайного у вас там, яйця, лимон і може йогурт
Все інше, таке щось, це не базове
Ряженка и стаканчик мороженого у нас перекочевал в категорию роскошь?
Забула що?• 25 июля 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Це не розкіш.
Просто незрозуміле авторське ниття. Ціна за цей набір більш ніж нормальна, тим більше, що автор може собі дозволити це купити.
Жертва интернета• 25 июля 2024
Ответ дляviter33
Троль звичайний
’все пропало’
Я, надіюсь, що троль. Інакше
Natal_ka91• 25 июля 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Давно від депутатів не залежу. Висловила свою думку - ще можна ж наче, чи вже і свободу слова прикрутили? І рівень життя такий давно, ще до війни, просто раніше якось люди протягували від зп до зп