Аленький носочек• 25 июля 2024
Купила трохи продуктів - 315 грн( Чому так дорого все?
Чи Ашан здорожчав, чи мені здається. Якось забагато для такого набору...
Рятівник Малібу• 25 июля 2024
Ответ дляNatal_ka91
Давно від депутатів не залежу. Висловила свою думку - ще можна ж наче, чи вже і свободу слова прикрутили? І рівень життя такий давно, ще до війни, просто раніше якось люди протягували від зп до зп
Так кто вам должен поднять зарплату? К нему и обратитесь. Рада может поднять минимальную зарплату, но может вы не знаете, что к ее уровню привязаны различные выплаты, которые тут же вызовут соответствующий рост цен. И, к слову, всегда были люди, которые не дотягивали от зарплаты до зарплаты
Аленький носочек
• 25 июля 2024
Ответ дляМамин тріль
9 грн стоит удаление сообщения. Крестик вверху над сообщением. Тему удалить 99 грн
А,так ви багата)
Аленький носочек
• 25 июля 2024
Ответ дляЗабула що?
А що Ви робите, щоб не терпіти?
А шо від мене залежить?
Единорог помог• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Повинно бути за норм ціну, а зараз все дорого. Чи норм оце все терпіти?
виробники харчових продуктів мають працювати для вас в убитки?
Да?
Крошечка-хаврошечка• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Ну на 100 грн менше і це було б ок. Чомусь зарплати не піднімають звичайним людям
тому що вабрані вами депутати в бюджет не заклали підняття мінімальної зарплати, як і пенсій, як і виплат декретчикам та іншим незахищеним людям..вони рахують,що і так виживете.
(Правда,собі- піднять не забувають регулярно..,навіть подбали за своїх помічників,з 80 підняли до 133 тис. в місяць.).
Класні у нас слуги,молодці,що вибрали.
Аленький носочек
• 25 июля 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Шоб не терпіти треба заробляти!!!
чому тоді пенсіонери виживають? Все життя ж заробляли
ХикориДикори• 25 июля 2024
Ответ дляМамин тріль
Нет, отнюдь.. сообщение удалю, пока изучите, люди с детьми тут тратят на еду по 40 тыс.. это у нас еще по скромному,
Почему вы не можете себе креветки купить, 380 грн/кг
Аленький носочек
• 25 июля 2024
Ответ дляПолуничка
Авториця, вам би зрозуміти, що українки - не дури і куди ви хилите (разом із командою підтримки), добре бачать. І ваш стиль спілкування в темі провокативний, та й сама тема також. Скарга
Тут нейтральну тему завжди приписують до трольної?
ДелайКак_Я• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Ну такі коментарі дивують. Звісно,можна, але не відмовлятись на них через високі ціни
Як відмовлятись на них?
Скільки ще терпіти ці пекельні борошна, як ви рахуєте?
Аленький носочек
• 25 июля 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Без намазки і арахісу? Господи, як жити?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Іноді хочеться,уявіть собі
Не щодня купую
Забула що?• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
А шо від мене залежить?
То. А навіщо тему створили, якщо від Вас ніц не залежить?
Полуничка• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
В тому ж і справа, що тема не нейтральна.
Аленький носочек
• 25 июля 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
у нас из города вообще ашан ушел(
Запоріжжя?
Рятівник Малібу• 25 июля 2024
Ответ дляЗабула що?
Яка верхушка?
Видимо та, у которой скумбрия по 8 гривен
Завтра не пью• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Я не з села, ви вмієте читати? Мені передають продукти з села. Не розумієте прочитаного,ще й язвітб прийшли
Удалено администрацией...
Аленький носочек
• 25 июля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Класні у нас слуги,молодці,що вибрали.
Класна в нас держава
Natal_ka91• 25 июля 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Написала ж вище - давно не залежу від депутатів. Можете ще хоч 20 раз написати якщо вам це приносить задоволення і є багато часу. Це форум і я висловлюю свої думки, наче ж ще можна
Летюча помилка• 25 июля 2024
Ответ дляМамин тріль
Нет, в графу «разное» есть такая под кидстаф, удаляю редко
Я ржу
Аленький носочек
• 25 июля 2024
Ответ дляЗабула що?
Поговорити. Це форум чи група ображених жіночок?
Аленький носочек
• 25 июля 2024
Ответ дляПолуничка
А що в темі не нейтрально? Хрестіться,коли здається
ДелайКак_Я• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Мені і так передають їжу з села. Якби купувала ще помідори,свинину , огірку була б ще більше в шоці від цін
А помідору придбаєте в Ашані? По скільки гривнів зараз помідору?
Ms. Доброта• 25 июля 2024
Да, дорого у вас. Но я на эту сумму набираю больше продуктов, потому что ищу где подешевле и не ем мусор
Забула що?• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Поговорили. Дійшли висновку, що Ви не дуже розумна
Аленький носочек
• 25 июля 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Удалено администрацией...
Полуничка• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Перечитайте свої пости. І не хаміть незнайомим.
Крошечка-хаврошечка• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Класна в нас держава
Як говориться,- вибрали красівих, а жити хочуть як при розумних.
---
а взагалі,епоха бідності- закінчилась. не нийте.
---