Счастье_же_вот_оно• Изменено 25 июля 2024
Київська обласна клінічна лікарня на Баговвут.1
Поділіться секретом , хто знає , бо тайна за сімома замками ( потрібно записати свекра до травматолога по МСЕК , а там: трубки на реєстрації не беруть від слова зовсім , гроші з телефону жере за автовідповідач, зʼїздили щоб записатися на місці (живемо не в Києві, спецом прийшлося їхати) а запису немає , і на серпень! А як же записатися , ми не знаємо !
Хелсі 24 моніторте , і тут запису до вересня не має . Що робити вже не знаю , до лікаря треба ще на позавчора …
Потішаюся• 25 июля 2024
Мамолог теж жива черга. Тобто родичка каже - відвідала, потім прийти за аналізами- знов в чергу. Вже вона прямо питала, скажіть, коли підійти - будь-який час, день? Все одно в чергу знов.