Вбигудях• 25 июля 2024

Девочки, что это за плоды ?

Они вкусные ?
Чаклунка-ведунка• 25 июля 2024
Ответ дляТримбулька
Один час була мода момордіку на дачах вирощувати, то ми теж тією фігнею страждали) від неї не стільки плодів, скільки лоза по участку розповзається. Зовні схожа на кущ огірка, але дуже великий. На смак незвичне. Там всередині зернята, мені воно було чимось схоже на м´яке яблуко, ще на несмачний виноград.
На другому фото різновид баклажанів, на смак +- як і наші.
На третьому бамія, хз яка, не їла.
Дописую: подумала-подумала, і вирішила, що момордіка найближче по смаку до стиглого звзіфуса, але по консистенції ближча до винограду.

Нате, автор, вам ще ківано до колекції, теж мій дачний урожай))
зізіфус мені найсмачніший плід.
Чаклунка-ведунка• 25 июля 2024
Ответ дляВорожу на каві
бамия точно не сопливая. нет там соплей
Якщо замочити в воді, на ранок вода як кисіль. Знайомий індус за допомогою бамію контролює рівень цукру в крові
Снідаю авокадо• 25 июля 2024
Ответ дляУравнобешенная
Так вот оно что такое. Думала ,что не засну, все гадала,что такое шпаргівка
Та я сама первый раз сегодня услышала такое слово...
Уравнобешенная• 26 июля 2024
Ответ дляВорожу на каві
бамия точно не сопливая. нет там соплей
Придется купить, чтобы узнать точно
Ворожу на каві• 26 июля 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
интересно. не знала. а по яких показниках, не знаете ?