ЯспАкойнаЯ• 21 июля 2024

Що приготувати з анчоусів! За що любите їх ви?

Порекомендуйте улюблену страву з анчоусами в олії і каперсами. Зробили бутерброди з авокадо, цибуля, часник, помидори і тостів чорного хліба, смачно, що ще можна? Взагалі смак оселедця, чого хвалять всі знамениті повара?
Пухнасті штани• 21 июля 2024
Я бутеры делаю. На хлеб томат пластинками, тунец консервированный, лук и анчоусы. Можно еще салат, зелень, помидоры, лук, яйцо, тунец, анчоусы, оливки, масло, бальзамико. Классическая средиземноморская кухня
Пухнасті штани• 21 июля 2024
Ну вкус у селедки немного другой. Обожаю селедку, но ее нет в продаже. Приходится довольствоваться анчоусами.. на безрыбье и анчоус селедка ))
Кофр для ноги• 21 июля 2024
Мені тюльку нагадують.
Колись були на майстер-класі якогось шефа, він робив щось типу намазки - тунець, анчоуси, каперси, сир (в ідеалі пармезан, але не принципово), домашній майонез, все перебити блендером, подавати з кружальцями помідорів, грінками і оливковою олією, прогрітою з томатною пастою, наскільки пригадую. За його словами, можна спокійно замінити тунець сардинами, анчоуси кількою, каперси квашеними огірками. Робила і так, і так, досить смачно в обох варіантах.
Мотористка• 21 июля 2024
Я лише в соус Цезар додаю...
Marmu• 21 июля 2024
я просто перетирала з маслом. анчоуси дуже корисні, одна з 3 найкорисніших риб. кето гуру завжди їх пропагують)
Любительшаурмы• 21 июля 2024
Якщо консерва,то роблю різні салати на основі помідора та салата, якщо з Сільпо развісна -то чищу,трохи лука маринованого та на хліб з маслом до чаю,або до картоплі,смакота і там і там
автор ЯспАкойнаЯ • 21 июля 2024
Ответ дляЛюбительшаурмы
Розвісні вони як кілька? У нас нема такого, смак дуже сподобався ((
Любительшаурмы• 22 июля 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Так,схожа,но вона жирніше,товще на спинці і трохи смак інший,свекри мої її відразу відлічають, від кільки,навіть очищену.Якщо ви в Україні,вона не тільки в Сільпо буває,в деяких рибних також є. А ось по смаку розвізна від консерви значно відрізняється,хоч і там і там масло та умовно сіль, в стеклі значно концентрований смак та щільність філе