Патика-мотика• 25 июля 2024

Порадьте,де в Києві краще перевірити зір дитині..

Щоб підібрали правильно окуляри,і подальші рекомендації.
Хочу перепровірити,так як в обласній мого району дитині поставили катаракту.
LoroPiana• 25 июля 2024
Дуже гарний офтальмолог в Привітній клініці Філатова. Ще центр експерної офтальмології Кавєріна. У нас випадок складний, результатом я задоволена.
Донька подруги• 25 июля 2024
Моя дитина в Окулар спостерігається
автор Патика-мотика • 25 июля 2024
Ответ дляLoroPiana
Дякую.
Ми збирались у британську офтальмологію,але чомусь вагаюсь що дуже розрекламовано.А хочеться хорошого спеціаліста знайти.
LoroPiana• 25 июля 2024
Ответ дляПатика-мотика
Дякую.
Обирайте або ту або ту. Кавєріна оптиметрист, одна з найкращих. Вона раз на місяць приймає. Філатова теж дужа грамотна.
автор Патика-мотика • 25 июля 2024
Ответ дляLoroPiana
Філатова це ж Одеса?
А Кавєріна,неможу знайти?
LoroPiana• 25 июля 2024
Філатова клініка Привітна https://www.pryvitna.ua/doctors/
LoroPiana• 25 июля 2024
тут шукайте https://znamenska.com/ru/ Кавєріна
сладкий_ноябрь• 25 июля 2024
В мед.мастечку є дитяче відділення обстеження зору. Там дуже класні лікарі.
автор Патика-мотика • 25 июля 2024
Ответ дляLoroPiana
Дуже вдячна за роз´яснення !!!🌸🙏
Анонім-ка• 25 июля 2024
Британсько- німецька клініка