Ответ дляEva030330
Кто это?
У Дніпрі затримали підозрюваного у скоєнні вбивства Ірини Фаріон, — Зеленський
«Операція із затримання була дуже непростою. Протягом цих днів над розкриттям убивства працювали сотні фахівців Національної поліції України, СБУ та інших служб».
▪️додати новину
⚡️ заряди
▪️додати новину
⚡️ заряди
Nathalie27• 25 июля 2024
Ответ дляGirlSuper
▪️додати новину
⚡️ заряди
▪️додати новину
⚡️ заряди
Який у нього був мотив?
Ваша величність• 25 июля 2024
Ще слідство не завершене. Які докази?
Чекаємо гучну промову захисників.
Ваша величність• 25 июля 2024
Ответ дляNathalie27
Який у нього був мотив?
Знайшла цапа-відбувайла.
Головне тепер, щоб не кокнули у слідчому ізоляторі.
Odetta Furs• 25 июля 2024
когда уже научатся предотвращать такое! а то потом раз и такие молодцы за 2 дня нашли и поймали и он еще и признался!
Ответ дляNathalie27
Який у нього був мотив?
Така інфа гуляє
’ 18-річний житель Дніпра В’ячеслав Федорович Зінченко був підписаний на ультраправі та російські пабліки у телеграм.
Там він залишав антисемітські та расистські коментарі. Також в січні цього року згадував про російське неонацистське угрупування NS/WP (National-Socialism / White Power), яке взяло на себе відповідальність () за вбивство Ірини Фаріон’
Ваша величність• 25 июля 2024
Ответ дляOdetta Furs
год который ходил в тир
Тут половина порадниць ходила у тир. І шо?
Ответ дляМанула
Така інфа гуляє
Такое шото склепали
Как фотошоп 😀
Odetta Furs• 25 июля 2024
Ответ дляВаша величність
но не каждая может шмальнуть в висок с одного выстрела и незаметно сойти
Ваша величність• 25 июля 2024
Ответ дляGirlSuper
Пацан так стерльнув « кулю в лоба» не промахнувся
18 років йому ??
Я особисто паспорт не бачила і з ним не знайома.
Про вік написали у тг
Ваша величність• 25 июля 2024
Ответ дляOdetta Furs
Створіть опитування під анонімом і вам напишуть.
Odetta Furs• 25 июля 2024
Ответ дляВаша величність
так напишут - что конечно смогут- тут он каждая экскортница без секса и с деньгами
Ваша величність• 25 июля 2024
Ответ дляGirlSuper
Все возможно 🤷♀️
Ждем новых новостей
Після обрання запобіжного заходу буде щось нове